Pilny komunikat

23.03.2020 KOMUNIKAT nr 3

W nawiązaniu do rozporządzenia MEN w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, Technika TEB Edukacja przechodzą w tryb nauczania zdalnego. Jednocześnie informujemy, że w związku z decyzją Premiera RP o przedłużeniu zamknięcia placówek oświatowych w całej Polsce, wszystkie szkoły TEB Edukacja pozostaną zamknięte do dnia 14 kwietnia br.

Przypominamy, że nasze sekretariaty są do Waszej i Państwa dyspozycji telefonicznie lub mailowo w godz. 10.00-16.00

 

Jeśli chcesz się do nas zapisać,
możesz skorzystać z formularza:
https://technikum.pl/zarezerwuj-miejsce/

#zostańwdomu i zapisz się on-line!

13.03.2020 KOMUNIKAT nr 2

Drodzy Uczniowe i Rodzice,
w związku z występowaniem przypadków koronowirusa w Polsce, mając na uwadze bezpieczeństwo Wasze oraz naszych pracowników, pragniemy poinformować o zamknięciu naszych sekretariatów od 14 marca do 22 marca 2020 r.

W tym czasie zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

 

Jeśli chcesz się do nas zapisać,
możesz skorzystać z formularza:
https://technikum.pl/zarezerwuj-miejsce/

#zostańwdomu i zapisz się on-line!

11.03.2020 KOMUNIKAT nr 1

Drodzy Uczniowie!

W związku z decyzją Premiera Rzeczypospolitej Polskiej, dotyczącą pojawienia się przypadków zachorowań na koronawirusa w naszym kraju, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych uczniów oraz pracowników szkoły, zmuszeni jesteśmy do czasowego zawieszenia zajęć we wszystkich Technikach TEB Edukacja od dnia 12.03.2020 r., na okres 2 tygodni.

Jednocześnie informujemy, że szkoła na bieżąco sprawdza komunikaty publikowane na stronach Głównego Inspektoratu Sanitarnego i Ministerstwa Zdrowia. W przypadku pojawienia się nowych informacji Dyrekcja Szkoły będzie się z Wami kontaktować drogą elektroniczną oraz za pomocą dziennika elektronicznego LIBRUS.

W przypadku dodatkowych wątpliwości możecie się kontaktować z Sekretariatem naszej szkoły.

Z poważaniem,

Dyrekcja Techników TEB Edukacja