Powtórki

Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z przedmiotów takich jak.: język polski, matematyka i język angielski? A może szukasz odpowiedzi na odwiecznie nurtujące Cię pytania:

  • Czy Słowacki wielkim poetą był?
  • Czy matematyka jest Królową Nauk?
  • Czy książę Harry powróci do królewskiej rodziny?

Po te i inne odpowiedzi zapraszamy na naszą serię bezpłatnych webinarów powtórkowych, z których oprócz wspaniałej atmosfery, wyniesiesz solidną porcję wiedzy oraz powtórzysz sobie to co już przerabialiście w szkole!

Uzupełnij formularz (w dole strony, pod harmonogramem powrórek), otrzymasz link do webinarów (jeden link = dostęp do każdego webinaru).

JĘZYK POLSKI
prowadzi Pani Izabella Bartol – polskizklasa.pl
zawsze w środy, godzina 18:00

20 marca – Rozprawiamy się z rozprawką (Jak umiejętnie poradzić sobie z redagowaniem rozprawki)
27 marca – Opowiedz mi historię…, czyli jak zredagować opowiadanie
10 kwietnia – Nie taka poezja straszna jak ją malują – sposoby na okiełznanie tekstów poetyckich na egzaminie
17 kwietnia – Motywy literackie i bohaterowie lektur szkolnych
24 kwietnia – Gramatyczny przekładaniec, czyli zagadnienia językowe, które trzeba znać

MATEMATYKA
prowadzi Krzysztof Chojecki (Pan Pi-Stacja)
zawsze w czwartki, godzina 18:00

21 marca – Liczby i działania
28 marca – Potęgi i pierwiastki
11 kwietnia – Obliczenia procentowe
18 kwietnia – Wyrażenia algebraiczne i równania
25 kwietnia – Twierdzenie Pitagorasa i figury na płaszczyźnie

JĘZYK ANGIELSKI
prowadzi Pani Ewa Drobek – ewadrobek.com
zawsze w poniedziałki, godzina 18:00

18 marca – Rozumienie tekstów pisanych – zadania otwarte i zamknięte – wielokrotny wybór, dobieranie. Zadania z luką lub lukami oraz odpowiedzi na pytania.
25 marca – Znajomość środków językowych – zadania otwarte i zamknięte – zadania oparte na pojedynczych zdaniach lub krótkich tekstach, wybór wielokrotny, dobieranie, zadania z lukami.
8 kwietnia – Rozumienie ze słuchu – wszystkie typy zadań egzaminacyjnych spotykanych na egzaminie. Ćwiczenia praktyczne z omówieniem strategii egzaminacyjnych.
15 kwietnia – Znajomość funkcji językowych – zadania otwarte i zamknięte – omówienie i przećwiczenie wszystkich typów zadań na praktycznych przykładach.
22 kwietnia – Tworzenie wypowiedzi pisemnej – omówienie słownictwa i modeli prac pisemnych. Zadania praktyczne i cenne wskazówki egzaminacyjne dotyczące całego egzaminu.

Administratorem danych osobowych jest TEB Edukacja sp. z o. o., ul. Pastelowa 16 60-198 Poznań. Dane osobowe przetwarzane będą w celu uczestnictwa w webinarach powtórkowych. W przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody celem przetwarzania będą również działania marketingowe. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawienia w każdym czasie