Nasza szkoła

Wybierając Technikum TEB Edukacja, wybierasz najnowszy, profesjonalny sprzęt, na którym będziesz się uczył, a w przyszłości pracował. Dzięki niemu, a także dzięki świetnym nauczycielom – doskonałym dydaktykom i specjalistom w swoim fachu – przygotujesz się do zawodu lepiej i będziesz bardziej konkurencyjny na rynku pracy. Abyś miał przewagę nad innymi i dobrze poznał tajniki przyszłego zawodu, stale inwestujemy w nowoczesny i specjalistyczny sprzęt.

Do Twojej dyspozycji oddajemy komfortowe sale dydaktyczne i specjalistyczne pracownie w pełni wyposażone w urządzenia i oprogramowanie:

Pracownia informatyczna MSI

Profesjonalna pracownia MSI. Stworzona specjalnie tak, by dawać jak najwięcej emocji podczas rozgrywek. Super wygodne fotele gamingowe, najwyższej jakości komputery, klawiatury i mysze od MSI sprawią, że poczujecie się jak na arenie odgrywając finałowy mecz! I to Wy będziecie zwycięzcą!

Pracownia informatyczna Lenovo

Pracownia wyposażona w komputery Lenovo Legion sprawią, że niczym rzymscy legioniści bez problemów poradzicie sobie z wiedzą z zakresu tworzenia stron, aplikacji, administracji systemami i wiele innych, która czeka na Was na kierunkach: technik informatyk, technik programista.

Pracownia fotograficzna CANON

Nasza pracownia fotograficzna wyposażona jest profesjonalny sprzęt marki CANON. To właśnie w niej na zajęciach zdobędziesz niezbędną wiedzę z zakresu fotografii i obróbki zdjęć.