I Mistrzostwa Techników TEB Edukacja w CS:GO

21 kwietnia odbył się finał I Mistrzostw Techników TEB Edukacja w CS:GO. Do turnieju zgłosiło się ponad 40 drużyn z techników TEB z całej Polski, które zmierzyły się w internetowych kwalifikacjach. Rozgrywki rozpoczęły się w marcu i po miesiącu wyłoniły cztery najlepsze zespoły.

Finał został zorganizowany w oddziale TEB Technikum w Bydgoszczy. Uczniowie mieli zagwarantowane bezpłatne wyżywienie, nocleg oraz transport. Poza meczami zawodnicy i widzowie mogli wysłuchać wykładu i porozmawiać na temat e-sportu z prezesem Krajowej Federacji Sportów Elektronicznych (i trenerem w Technikach TEB) – Kamilem ,,HopE” Tarką.

Finałowe rozgrywki, po kilku godzinach emocjonującej gry, wyłoniły zwycięską ekipę ze Szczecina w składzie: M4tthii, Reew, STEPHEN, Kacpi, Bartoshh oraz Batman0x.

Gratulujemy wszystkim finalistom! Podium prezentuję się następująco:
1. TEB Szczecin
2. TEB Tychy
3. TEB Gdańsk
4. TEB Częstochowa

Dziękujemy Technikum TEB w Bydgoszczy za przygotowanie finału i ugoszczenie naszych uczniów, Krajowej Federacji Sportów Elektronicznych i ACELeague.pl za pomoc w organizacji turnieju. A za nagrody dziękujemy naszemu partnerowi kierunku Technik informatyk i E-SPORT – MSI Gaming 🙂

Zobaczcie relację video z finału!

Zdjęcia: KFSE.pl