Foto & Video

Pracownie

Pracownia esportowa

Pracownia t. elektryka

Pracownia fryzjerska

Pracownia fotograficzna

Pracownia wizażu

Pracownia informatyczna

Pracownia weterynaryjna

Pracownia kosmetyczna

Sale dydaktyczne

Pozostałe pracownie specjalistyczne

Making of sesji foto „Zostań twarzą TEB Technikum 2020”, w której wzięli udział nasi uczniowie z oddziałów w: Gnieźnie, Łodzi, Poznaniu, Krakowie, Gdyni, Wrocławiu, Opolu, Wałbrzychu, Częstochowie i Olsztynie.

Making of sesja zdjęciowa „Zostań Twarzą TEB Techników 2019”, w której wzięli udział nasi uczniowie z oddziałów w: Bielsko-Białej, Częstochowie, Gdyni, Gliwicach, Kaliszu, Koszalinie, Lesznie, Płocku, Szczecinie, Tychach, oraz Pani Karolina – nauczyciel geografii z Gniezna.

Relacja z finału sezonu zerowego Szkolnej Ligi E-sportowej TEB Techników w Counter-Strike Global Offensive, który odbył się w maju 2019 w Gdyni. Przez dwa miesiące w eliminacjach regionalnych rywalizowały 32 drużyny TEB Techników.

II Ogólnopolska Konferencja Informatyczna, zorganizowana specjalnie dla uczniów I klasy Technika informatyka. Do Poznania zjechało ponad 900 osób z 37 oddziałów TEB z całej Polski.

Video relacja z IV Ogólnopolskich Mistrzostw TEB Techników w Piłce Halowej, które odbyły się 13-15 marca 2019 r. w Częstochowie.

Jesteście ciekawi, jak wyglądała sesja foto z finalistami konkursu „Zostań twarzą TEB Technikum”? Obejrzyjcie making of z baaardzo intensywnego dnia, który został podzielony aż na trzy ekipy foto-video! Sesja odbyła się w Poznaniu, dziękujemy za przyjazd uczniom z oddziałów: Bełchatów, Białystok, Gdańsk, Gdynia, Jelenia Góra, Lubin, Lublin, Opole, Poznań, Wrocław.

Making of sesji foto „Zostań twarzą TEB Technikum 2018”, w której wzięli udział nasi uczniowie z oddziałów w: Bydgoszczy, Gdyni, Grudziądzu, Lublinie, Poznaniu, Rzeszowie, Szczecinie i Tychach.

15 czerwca 2022 w warszawskim ESPOCIE odbył się wielki finał Szkolnej Ligi Esportowej. Rywalizowały cztery najlepsze zespoły TEB Techników wyłonione z kilkumiesięcznych rozgrywek grupowych, w których wzięły udział 42 zespoły TEB Techników z całej Polski. Podium 2022 przestawia się następująco: 1. TEB Kraków, 2. TEB EGniezno, 3. TEB Gdańsk, 4. TEB Wrocław

Relacja z dwutygodniowych warsztatów w ASK Academy Schwarzkopf Professional w Warszawie, w którym wzięli udział uczniowie Technikum TEB Edukacja z kierunku Technik usług fryzjerskich – klasa patronacka Schwarzkopf Professional.

Tak bawią się uczniowie szkół TEB w ramach zielonych szkół. Basen, strzelanie z łuku, warsztaty zawodowe czy tor przeszkód, to tylko część atrakcji, która czeka na nich podczas wyjazdu. Relacja została nakręcona w Zakościelu.

Relacja z I Ogólnopolskiej Konferencji Informatycznej, która odbyła się 15 czerwca 2018 roku w Poznaniu.

14 czerwca 2022 w warszawskim ESPOCIE zmierzyły się cztery najlepsze drużyny TEB Techników – wyłonione z rogrywek grupowych, w których wzięły udział 38 zespoły TEB Techników z całej Polski. Po zaciętym boju mistrzami 2022 zostali uczniowie Technikum TEB Edukacja Katowice. Drugie miejsce TEB Kraków, trzecie TEB Ostrów Wlkp., a czwarte przypadło TEB Toruń.

Relacja z finału I Mistrzostw Techników TEB Edukacja w CS:GO, który odbył się 21 kwietnia 2018 r. w Technikum TEB Edukacja w Bydgoszczy. Wzięły w nim udział drużyny składające się z uczniów Techników TEB z Gdańska, Częstochowy, Tychów i Szczecina.

Relacja z finału sezonu 2021 Szkolnej Ligi E-sportowej TEB Techników w League of Legends, który odbył się w ESPOCIE w Warszawie. Rywalizowało 39 drużyn, a wielkim finale zagrały oddziały TEB: Toruń, Katowice, Kraków, Częstochowa.

Film making of z sesji zdjęciowej, w której wzięli udział nasi uczniowie z oddziałów w: Częstochowie, Rzeszowie, Krakowie, Wałbrzychu, Gliwicach, Gnieźnie, Toruniu.

Sezon 2021 Szkolnej Ligi Esportowej w CS:GO zakończony! 22 września w warszawskim ESPOCIE zmierzyły się cztery najlepsze TEBowe drużyny (wyłonione z 40 zgłoszonych do turnieju!), które zacięcie walczyły o tytuł Mistrza CS:GO – TEB Kraków, TEB Opole, TEB Gniezno i TEB Białystok.

Film Aleksa z Gliwic, ucznia na kierunku Technik informatyk – klasa patronacka Microsoft

Making of sesji foto „Zostań twarzą TEB Technikum 2021”, w której wzięli udział nasi uczniowie z oddziałów w: Gdyni, Kielcach, Jastrzębiu Zdroju, Gliwicach, Poznaniu, Radomiu, Piotrkowie Tryb., Lesznie, Krakowie.

La casa de TEB! Making of sesji foto-video insprowanej serialem Dom z papieru.

Kawa czy herbata? Góry czy morze? Liceum czy technikum? To wybór na kolejne 4 lub 5 lat nauki! Zapraszamy do zobaczenia filmu przygotowanego przez Filipa z TEB Katowice.

Relacja z finału sezonu 2019/20 Szkolnej Ligi E-sportowej TEB Techników w Counter-Strike Global Offensive, który odbył się w październiku 2020 w Katowicach. Udział wzięło 8 najlepszych drużyn z Białegostoku, Gniezna, Gdańska, Gorzowa Wlkp., Krakowa, Szczecina, Tychów i Wrocławia. Gość specjalny: Innocent.

Zobacz jak nasi uczniowie spędzają czas na Zielonej Szkole – w programie: quiz, gra terenowa, ognisko, rowery, tyrolka, ścianka, a także warsztaty związane z kierunkiem kształcenia: fotograficzne, weterynaryjne, design thinking (dla technika informatyka) oraz z pierwszej pomocy.