Foto & Video

Pracownie

Budynek

Pracownia esportowa

Pracownia analityczna

Pracownie dydaktyczne

La casa de TEB! Making of sesji foto-video insprowanej serialem Dom z papieru.

Kawa czy herbata? Góry czy morze? Liceum czy technikum? To wybór na kolejne 4 lub 5 lat nauki! Zapraszamy do zobaczenia filmu przygotowanego przez Filipa z TEB Katowice.

Relacja z finału sezonu 2019/20 Szkolnej Ligi E-sportowej TEB Techników w Counter-Strike Global Offensive, który odbył się w październiku 2020 w Katowicach. Udział wzięło 8 najlepszych drużyn z Białegostoku, Gniezna, Gdańska, Gorzowa Wlkp., Krakowa, Szczecina, Tychów i Wrocławia. Gość specjalny: Innocent.

Zobacz jak nasi uczniowie spędzają czas na Zielonej Szkole – w programie: quiz, gra terenowa, ognisko, rowery, tyrolka, ścianka, a także warsztaty związane z kierunkiem kształcenia: fotograficzne, weterynaryjne, design thinking (dla technika informatyka) oraz z pierwszej pomocy.

Making of sesji foto „Zostań twarzą TEB Technikum 2020”, w której wzięli udział nasi uczniowie z oddziałów w: Gnieźnie, Łodzi, Poznaniu, Krakowie, Gdyni, Wrocławiu, Opolu, Wałbrzychu, Częstochowie i Olsztynie.

Making of sesja zdjęciowa „Zostań Twarzą TEB Techników 2019”, w której wzięli udział nasi uczniowie z oddziałów w: Bielsko-Białej, Częstochowie, Gdyni, Gliwicach, Kaliszu, Koszalinie, Lesznie, Płocku, Szczecinie, Tychach, oraz Pani Karolina – nauczyciel geografii z Gniezna.

Relacja z finału sezonu zerowego Szkolnej Ligi E-sportowej TEB Techników w Counter-Strike Global Offensive, który odbył się w maju 2019 w Gdyni. Przez dwa miesiące w eliminacjach regionalnych rywalizowały 32 drużyny TEB Techników.

II Ogólnopolska Konferencja Informatyczna, zorganizowana specjalnie dla uczniów I klasy Technika informatyka. Do Poznania zjechało ponad 900 osób z 37 oddziałów TEB z całej Polski.

Video relacja z IV Ogólnopolskich Mistrzostw TEB Techników w Piłce Halowej, które odbyły się 13-15 marca 2019 r. w Częstochowie.

Jesteście ciekawi, jak wyglądała sesja foto z finalistami konkursu „Zostań twarzą TEB Technikum”? Obejrzyjcie making of z baaardzo intensywnego dnia, który został podzielony aż na trzy ekipy foto-video! Sesja odbyła się w Poznaniu, dziękujemy za przyjazd uczniom z oddziałów: Bełchatów, Białystok, Gdańsk, Gdynia, Jelenia Góra, Lubin, Lublin, Opole, Poznań, Wrocław.

Making of sesji foto „Zostań twarzą TEB Technikum 2018”, w której wzięli udział nasi uczniowie z oddziałów w: Bydgoszczy, Gdyni, Grudziądzu, Lublinie, Poznaniu, Rzeszowie, Szczecinie i Tychach.

15 czerwca 2022 w warszawskim ESPOCIE odbył się wielki finał Szkolnej Ligi Esportowej. Rywalizowały cztery najlepsze zespoły TEB Techników wyłonione z kilkumiesięcznych rozgrywek grupowych, w których wzięły udział 42 zespoły TEB Techników z całej Polski. Podium 2022 przestawia się następująco: 1. TEB Kraków, 2. TEB EGniezno, 3. TEB Gdańsk, 4. TEB Wrocław

Relacja z dwutygodniowych warsztatów w ASK Academy Schwarzkopf Professional w Warszawie, w którym wzięli udział uczniowie Technikum TEB Edukacja z kierunku Technik usług fryzjerskich – klasa patronacka Schwarzkopf Professional.

Tak bawią się uczniowie szkół TEB w ramach zielonych szkół. Basen, strzelanie z łuku, warsztaty zawodowe czy tor przeszkód, to tylko część atrakcji, która czeka na nich podczas wyjazdu. Relacja została nakręcona w Zakościelu.

Relacja z I Ogólnopolskiej Konferencji Informatycznej, która odbyła się 15 czerwca 2018 roku w Poznaniu.

14 czerwca 2022 w warszawskim ESPOCIE zmierzyły się cztery najlepsze drużyny TEB Techników – wyłonione z rogrywek grupowych, w których wzięły udział 38 zespoły TEB Techników z całej Polski. Po zaciętym boju mistrzami 2022 zostali uczniowie Technikum TEB Edukacja Katowice. Drugie miejsce TEB Kraków, trzecie TEB Ostrów Wlkp., a czwarte przypadło TEB Toruń.

Relacja z finału I Mistrzostw Techników TEB Edukacja w CS:GO, który odbył się 21 kwietnia 2018 r. w Technikum TEB Edukacja w Bydgoszczy. Wzięły w nim udział drużyny składające się z uczniów Techników TEB z Gdańska, Częstochowy, Tychów i Szczecina.

Relacja z finału sezonu 2021 Szkolnej Ligi E-sportowej TEB Techników w League of Legends, który odbył się w ESPOCIE w Warszawie. Rywalizowało 39 drużyn, a wielkim finale zagrały oddziały TEB: Toruń, Katowice, Kraków, Częstochowa.

Film making of z sesji zdjęciowej, w której wzięli udział nasi uczniowie z oddziałów w: Częstochowie, Rzeszowie, Krakowie, Wałbrzychu, Gliwicach, Gnieźnie, Toruniu.

Sezon 2021 Szkolnej Ligi Esportowej w CS:GO zakończony! 22 września w warszawskim ESPOCIE zmierzyły się cztery najlepsze TEBowe drużyny (wyłonione z 40 zgłoszonych do turnieju!), które zacięcie walczyły o tytuł Mistrza CS:GO – TEB Kraków, TEB Opole, TEB Gniezno i TEB Białystok.

Film Aleksa z Gliwic, ucznia na kierunku Technik informatyk – klasa patronacka Microsoft

Making of sesji foto „Zostań twarzą TEB Technikum 2021”, w której wzięli udział nasi uczniowie z oddziałów w: Gdyni, Kielcach, Jastrzębiu Zdroju, Gliwicach, Poznaniu, Radomiu, Piotrkowie Tryb., Lesznie, Krakowie.