Zimowe warsztaty dla ósmoklasistów

Spotkanie z nami to możliwość zdobycia nowych umiejętności, rozwijania pasji i talentów oraz mnóstwo zabawy, bo wiedza to prawdziwy FUN. Nasi nauczyciele pokażą Ci, że nauka jest kluczem do sukcesu- a najlepiej ta, połączona z pasją!

Będziesz pracować na profesjonalnym sprzęcie i odkrywać tajniki najciekawszych kierunków na rynku edukacyjnym pod okiem prawdziwych specjalistów.

Wszystkie warsztaty są bezpłatne i możesz wybrać, ten który interesuje Cię najbardziej!

Nie czekaj, liczba osób na każdy warsztat jest ograniczona- decyduje kolejność zgłoszeń!

HARMONOGRAM WARSZTATÓW 2024

g. 9:00-13:00

31 stycznia 2024
(środa)

godz. 9-13

Warsztat kryminalistyczny

2 lutego 2024
(piątek)

godz. 9-13

warsztat fryzjerstwo z kosmetologią

5 lutego 2024
(poniedziałek)

godz. 9-13

Fotografia 
„Kreatywna gra światłem i cieniem: Warsztaty Fotograficzne.”
Odkryj tajniki manipulacji światłem, eksperymentuj z kontrastami i stwórz unikalne kompozycje, które ożywią Twoje fotografie.

6 lutego 2024
(wtorek)

godz. 9-13fryzjerstwo
„Fryzjerstwo Przyszłości: Szkolenie z Nowoczesnych Technik.”
Doskonal swoje umiejętności w dziedzinie fryzjerstwa, ucząc się najnowszych trendów, cięć i technik koloryzacji. Odkryj innowacyjne podejścia do stylizacji i podnieś swoje umiejętności fryzjerskie na wyższy poziom!7 lutego 2024
(środa)

godz. 9-13

logistyka
,,Logistyka 4.0: nowoczesne rozwiązania logistyczne.”
Zapoznaj się z wykorzystaniem automatyzacji procesów logistycznych poprzez wykorzystanie najnowszych rozwiązań z dziedziny IT i sztucznej inteligencji. Zaobserwuj wpływ systemów logistycznych na rozwój firm z regionu piotrkowskiego na praktycznych przykładach.

7 lutego 2024
(środa)

godz. 9-13

esport 
„Esportowy Mastery: Doskonalenie Umiejętności w Grach Wideo.”
Poznaj strategie, trenuj reakcje, analizuj rozgrywki i zdobądź wiedzę od profesjonalnych graczy. Doskonała okazja do rozwoju w świecie esportu!

8 lutego 2024
(czwartek)

godz. 9-13

programowanie 
„Inteligencja Sztuczna w Praktyce: Warsztaty z Machine Learning i Deep Learning.”
Poznaj tajniki budowania modeli sztucznej inteligencji, eksperymentuj z algorytmami uczenia maszynowego i twórz zaawansowane aplikacje. Zdobądź praktyczne umiejętności podczas interaktywnych warsztatów!

8 lutego 2024
(czwartek)

godz. 9-13Weterynaria

Higiena i pielęgnacja zwierząt: Praktyczne zajęcia dotyczące prawidłowej higieny, kąpieli, strzyżenia i pielęgnacji zwierząt.8 lutego 2024
(czwartek)

godz. 9-13

warsztat psychologiczny

9 lutego 2024
(piątek)

godz. 9-13

multimedia 
„Grafika Bez Granic”
Opanuj sztukę projektowania grafiki od podstaw do zaawansowanych poziomów. Eksploruj narzędzia projektowe, ucz się kreatywnego myślenia i zdobywaj umiejętności potrzebne do tworzenia wizualnych arcydzieł.

9 lutego 2024
(piątek)

godz. 9-13Turystyka

Opanuj planowanie tras, zarządzanie zasobami turystycznymi, obsługę systemów rezerwacyjnych oraz aspekty marketingu w branży turystycznejRegulamin warsztatów(Na maila otrzymasz potwierdzenie wzięcia udziału w warsztatach.  Zanim wyślesz go ponownie, sprawdź spam – tam może być mail od nas 🙂)

Administratorem danych osobowych jest TEB Edukacja sp. z o. o., ul. Pastelowa 16 60-198 Poznań. Dane osobowe przetwarzane będą w celu uczestnictwa w warsztatach. W przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody celem przetwarzania będą również działania marketingowe. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawienia w każdym czasie

Po kliknięciu „wyślij” poczekaj spokojnie kilkanaście sekund. Formularz działa, ale czasem potrzebuje więcej czasu do namysłu 😉