PAKIET NA START

PAKIET NA STARTthumbnail

Zapisz się do TEB i zgarnij pakiet benefitów!

Wybór najlepszej szkoły średniej to prawdziwe wyzwanie. Na bydgoskim rynku edukacyjnym warto zwrócić uwagę na Technikum TEB Edukacja, gdzie zgodnie z hasłem przewodnim „fun&nauka – zawsze razem” nauczyciele przekazują uczniom wiedzę teoretyczną, ale także praktyczne umiejętności. Jako jedyna sieć szkół prywatnych w Polsce, TEB Edukacja może pochwalić się tak szeroką grupą międzynarodowych partnerów edukacyjnych, jak m.in. Microsoft, Intel, Canon, MSI, Cisco czy Inglot.

Warto pospieszyć się z zapisami, ponieważ do 30 czerwca, każda osoba, która na taki krok się zdecyduje, otrzyma specjalny pakiet benefitów.

1. zestaw podręczników do klasy I do przedmiotów ogólnokształcących (j. polski, matematyka, historia, fizyka, chemia, geografia, biologia, informatyka), wskazanych przez nauczyciela szkoły
2) bluza z logo szkoły

Dodatkowo, przy zapisie do końca czerwca, na wybranych kierunkach  (Technik programista, Technik fotografii i multimediów, Technik reklamy, Technik usług fryzjerskich) przez pierwszy rok nauki będzie obowiązywało nowe, niższe czesne!

Sprawdź szczegółowe informacje w regulaminie!Regulamin promocji