?Konkurs „ Zostań Twarzą TEB Technikum 2019” – relacja z sesji finalisty z naszej szkoły Kamila?

W tym roku do grona finalistów konkursu „Zostań Twarzą TEB Technikum” dołączył uczeń z naszego Bielskiego Technikum Kamil Dobija. Gratulujemy tego wyróżnienia i czekamy na materiały reklamowe z twoim udziałem.

Relacja z sesji oczami Kamila

Na początek przedstawię się żebyście wiedzieli, kim jestem, nazywam się Kamil Dobija chodzę do klasy 1d o profilu Informatycznym pod patronatem Microsoftu. Interesuję się: informatyką, muzyką (śpiewaniem) oraz snowboardingiem!

Po przyjechaniu do Poznania na sesję towarzyszył mi ogromny stres przez to, że nie wiedziałem jak to będzie wyglądać oraz jak ludzie mnie zaakceptują gdyż to była moja pierwsza sesja w życiu. Po niedługim czasie przeminęło mi to wszystko przez świetną atmosferę, jaka tam panowała jak również ludzi, którzy tam byli. Jeśli czyta to jedna z osób towarzyszących mi na sesji to dziękuję wam za niezapomniane chwile jak również za atmosferę, którą tam tworzyliście!

Na planie zdjęciowym mieliśmy świetne wizażystki oraz stylistki, dzięki którym nie mieliśmy się, co obawiać o nasz wygląd. Oprócz tego pracował z nami fotograf, który umiał rozśmieszyć każdego, co było wielkim atutem i dzięki temu żadne ze zdjęć nie mogło wyjść źle.  Cała ekipa wprowadzała mega fajną, a zarazem śmieszną atmosferę.

Jeśli ktoś się zastanawia czy warto brać udział w takich konkursach to ZDECYDOWANI TAK!

Super doświadczenie, zachęcam Was drodzy koleżanki i koledzy do udziału już za rok w kolejnej edycji konkursu.

Kamil Dobija