Webinary e-sportowe 2020/21

W tym roku szkolnym na uczniów TEB Technikum czekają wyjątkowe webinaria e-sportowe!

Warsztaty online prowadzone będą przez znane osobistości polskiej sceny e-sportowej!
Swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się między innymi komentatorzy, profesjonalny zawodnicy i sędziowie. Na koniec każdego spotkania przewidziana jest także sesja Q&A.

Link do rejestracji znajdziecie w Librusie!

24 MAJA 2021
poniedziałek

godz. 18:00

Zajęcia poprowadzi:

Łukasz “Hermes” Pożyczek

Łukasz “Hermes” Pożyczek to uznana marka w świecie Counter-Strike: Global Offensive. Jego wieloletnie doświadczenie wielokrotnie pomogło w stworzeniu wartościowych, merytorycznych transmisji zarówno z polskich, jak i zagranicznych turniejów. Jako ekspert i komentator, w swoim portfolio ma pracę podczas takich wydarzeń, jak: FACEIT London Major 2018, Starladder Berlin Major 2019, Intel Extreme Masters Katowice 2019 Major i dziesiątki – o ile nie setki – innych. Hermes jest też żywo zaangażowany w rozwój polskiego CS:GO, biorąc jako ekspert udział w transmisjach Polskiej Ligi Esportowej, czy ESL Mistrzostw Polski. Jest także właścicielem serwisu dla graczy – EPICPLAYZ.pl.”

19 kwietnia 2021
poniedziałek

godz. 18:00

Zajęcia poprowadzi:

Maciej Kołek

Maciej Kołek, mimo że z zawodu jest programistą, jako freelancer sukcesami rozwija karierę fotografa esportowego. Współpracował z największymi organizatorami turniejów i drużynami na świecie, w tym ESL, BLAST i Fnatic, a jego fotografie były publikowane setki razy w różnych polskich i światowych mediach, w tym m.in. Eweszlo, Ekstra Bladet, Forbes czy Red Bull Esports.

22 marca 2021
poniedziałek

godz. 18:00

Zajęcia poprowadzi:

Maciek Skorko

Współwłaściciel i dyrektor zarządzający esportsLAB. Jako badacz w Instytucie Psychologii PAN pracował w kierunku ustalania związków pomiędzy sprawnością umysłową a poziomem gry w amatorskim i profesjonalnym esporcie. Wyniki tych badań stały się fundamentem projektu esportsLAB, w którym uczestniczyli już m.in. zawodnicy x-kom AGO i Izako Boars. Podczas prelekcji podzieli się swoją wizją przyszłości esportu i podpowie, co młodzi gracze mogą zrobić, aby mieć szansę na profesjonalną karierę.

22 Lutego 2021
poniedziałek

godz. 18:00

Zajęcia poprowadzi:

Bartosz “bejott” Jakubowski

To jeden z najlepszych profesjonalnych zawodnik FIFA w Polsce. Reprezentuje Alsen Team oraz Wisłę All in! Games Kraków, w barwach której pod koniec lutego powalczy na klubowych mistrzostwach świata. Podczas wykładu opowie o swojej karierze gracza i streamera, a także o przygotowaniach na FIFA eClub World Cup.

25 stycznia 2021
poniedziałek

godz. 17:00

Zajęcia poprowadzi:

Jakub “kuben” Gurczyński

Zawodnik legendarnego składu Golden Five, wielokrotny zwycięzca największych, mistrzowskich turniejów na świecie w grze Counter Strike 1.6.
Trener jednej z najlepszych polskich drużyn w historii Counter Strike: Global Offensive – Virtus.Pro, które pod jego wodzą przez lata święciło sukcesy i było jednym z najlepszych zespołów na całym świecie.

16 grudnia
ŚRODA

godz. 17:00

Zajęcia poprowadzi:

Rafael “zakk’ Fernandes

Pochodzący z Brazylii były profesjonalny gracz, a obecnie trener Counter-Strike’a. Aktualnie trenuje urugwajsko-brazylijsko-argentyński 9z team, a znany jest między innymi z okresu trenowania drużyny Immortals, która w 2017 roku dotarła do finału turnieju PGL Major w Krakowie. Podczas webinaru przybliży brazylijską perspektywę na karierę w esporcie i opowie o swojej codziennej pracy w roli trenera.

UWAGA! Spotkanie w jęz. angielskim z tłumaczeniem symultanicznym! Link do rejestracji:

https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_yy6c0VckSmyDaAvmSnMWEA 

Bardzo ważne:
Aby skorzystać z Zooma z opcją tłumaczenia, muszą być spełnione dwa podstawowe warunki:
1. Użytkownik musi mieć aktualna wersję Zooma zainstalowaną na swoim komputerze/urządzeniu.
Najlepiej zaktualizować ją, odinstalowując starą i ponownie instalując nową wersję.
2. Należy uruchomić Zooma z wersji zainstalowanej na urządzeniu/komputerze.
Jeżeli użytkownik uruchomi Zooma w przeglądarce nie zadziała opcja tłumaczenia.

Aby móc słuchać wersji polskiej lub angielskiej należy w polu Interpretation – wybrać POLISH lub ENGLISH. Tłumaczenie będzie prowadzone w dwóch kierunkach PL<=>EN

7 grudnia
poniedziałek

godz. 17:00

Zajęcia poprowadzi:

Michał “michau9” Słowiński

Esportowy sędzia freelancer o międzynarodowej renomie. W sierpniu 2020 roku miał ogromny wkład w ujawnienie największego oszustwa w historii Counter-Strike’a, tzw. błędu trenerskiego. Opowie o kluczowych aspektach esportowego sędziowania oraz wpływie afery z błędem trenerskim na jego życie.

16 listopada
poniedziałek

godz. 17:00

Zajęcia poprowadzi

Patryk “Patitek” Farbowski

Najlepszy zawodnik Valorant w Polsce, reprezentant lidera europejskiej sceny – drużyny G2 Esports. Były zawodnik CS:GO, a obecnie wschodząca gwiazda nowego tytułu od Riot Games opowie o współpracy w międzynarodowym zespole i codziennej rzeczywistości grania dla G2.

26 października
poniedziałek

godz. 17:00

Zajęcia poprowadzi:

Michał “Avahir” Kudliński

Komentator i ekspert League of Legends w Polsat Games. Wieloletnie doświadczenie i świetny warsztat językowy pozwoliły mu uzyskać status jednego z najlepszych casterów esportowych na polskiej scenie. Podczas warsztatów opowie jak pracować głosem oraz zdradzi kulisy produkcji programów esportowych w telewizji Polsat.

marzec-czerwiec

godz. 17:00

Kolejni prowadzący zostaną ogłoszeni w lutym 2021 🙂