KONKURS „RATOWANIE JEST COOL” ROZSTRZYGNIĘTY

Dnia 12 maja  odbył się w naszej szkole  I Powiatowy Konkurs dla uczniów trzecich klas gimnazjalnych „ Ratowanie jest COOL”. Do rywalizacji przystąpiły  dwuosobowe  zespoły  z:

Gimnazjum w Smołdzinie,

Gimnazjum  im. Zjednoczonej Europy w Kobylnicy,

Gimnazjum Katolickie im. Św. Marka w Słupsku,

Gimnazjum w Główczycach,

Gimnazjum w Łupawie,

Gimnazjum w Pobłociu,

Społeczne Gimnazjum w Szczypkowicach,

Gimnazjum im.  gen.  M. Zaruskiego  w Ustce,

Gimnazjum Nr 2  im. Ks. Jana  Twardowskiego w Słupsku,

Gimnazjum im.  Karola Wojtyły  w Kępicach.

W trakcie konkursu uczniowie musieli wykazać się zarówno wiedzą teoretyczną jak i umiejętnością zastosowania  tej wiedzy w praktyce.  W I  edycji najlepszymi okazały się uczennice  ze Społecznego Gimnazjum w Szczypkowicach Klaudia Szmal oraz Kinga Sass, których opiekunem był   p. Władysław Jankowski.

Na II miejscu uplasowały się uczennice z Gimnazjum Nr 2  im. Ks. Jana  Twardowskiego w Słupsku Maja Krzaczek i Laura Gawin. Opiekun p. Rafał Czerwiński.

Miejsce III przypadło dziewczętom z Gimnazjum  im. Zjednoczonej Europy w Kobylnicy Nicoli Stępień oraz Dominice Nowak.  Opiekun grupy p. Iwona Wołowska

W imieniu organizatorów konkursu gratuluję zarówno laureatom konkursu i ich nauczycielom, jak i pozostałym uczestnikom,  i zapraszam gimnazja  do udziału w kolejnej edycji. Z tego konkursu nikt nie odchodzi z pustymi rękoma.

                                       Pozdrawiam. Gabriela Jonik- dyrektor szkoły