nasza szkoła

Wybierając Technikum TEB Edukacja, wybierasz najnowszy, profesjonalny sprzęt, na którym będziesz się uczył, a w przyszłości pracował. Dzięki niemu, a także dzięki świetnym nauczycielom – doskonałym dydaktykom i specjalistom w swoim fachu – przygotujesz się do zawodu lepiej i będziesz bardziej konkurencyjny na rynku pracy. Abyś miał przewagę nad innymi i dobrze poznał tajniki przyszłego zawodu, stale inwestujemy w nowoczesny i specjalistyczny sprzęt.

Do Twojej dyspozycji oddajemy komfortowe sale dydaktyczne i specjalistyczne pracownie w pełni wyposażone w urządzenia i oprogramowanie:

Do Twojej dyspozycji oddajemy komfortowe sale dydaktyczne i specjalistyczne pracownie w pełni wyposażone w urządzenia i oprogramowanie:

 • Informatyczna (3) – kamery, aparaty fotograficzne, rzutniki, tablice multimedialne, laptopy, drukarka 3D, sprzęt komputerowy (procesory Intel Core i7, monitory dotykowe, Windows 8.1/10, MS Office 2013 Professional Plus, CS6 Master Collection, CorelDRAW Graphicts Suite X6
 • Fryzjerska – klimazon, suszarki, lokówki, prostownice, karbownice, maszynki do strzyżenia, myjnia, główki treningowe, sauna – sprzęt do kompresów
 • fotograficzna
 • dydaktyczna (9)
 • matematyczna
 • polonistyczna
 • językowa
 • chemiczna
 • oraz: DVD, kamery, rzutniki, tablice multimedialne, laptopy

Wdrożyliśmy również Branżowe Symulacje Biznesowe Revas polegające na tworzeniu oraz prowadzeniu przez uczniów wirtualnych przedsiębiorstw na rynku: IT, turystycznym, kosmetycznym, fryzjerskim, transportowym oraz mechanicznym. Nowoczesne narzędzie edukacyjne wykorzystywane jest na zajęciach z prowadzenia działalności gospodarczej oraz podstawach przedsiębiorczości.

Sekretem sukcesu Technikum TEB są nasi nauczyciele: wykwalifikowani specjaliści-praktycy i doświadczeni pedagodzy. Z nimi nie tylko nie będziesz się nudził na zajęciach, ale też poznasz swój zawód ze wszystkimi jego tajnikami. Kadra nauczycielska odpowiedzialna za kształcenie ogólne w zakresie szkoły średniej oraz za przedmioty praktyczne w naszym technikum to zaangażowani, pełni entuzjazmu pedagodzy. Dzięki ich wieloletniemu doświadczeniu i przyjaznemu podejściu do każdego ucznia, potrafią ciekawie przekazywać wiedzę i świetnie nauczyć zawodu. Zatrudniamy m.in.:

 • mgr Bogusz Artur
 • mgr Ciurka Krzysztof – Związany z TEBem od 2015 roku, wykształcenie wyższe ekonomiczne, nauczyciel na kierunku Technik organizacji reklamy, wykładowca przedmiotów związanych z zakładaniem i prowadzeniem działalności gospodarczej. Koordynator Regionu Małopolska Branżowych Symulacji Biznesowych Revas, autor publikacji do kwalifikacji A.26 Sprzedaż Produktów i usług reklamowych, Ciurka K., Testy przygotowujące do egzaminu z kwalifikacji A.26. Sprzedaż produktów i usług reklamowych, eMPi2, Poznań 2016, przedsiębiorca, trener z zakresu pozyskiwania środków zewnętrznych na otwieranie i rozwój własnych działalności gospodarczych.
 • mgr Grzybek Dawid
 • mgr Jasiurkowska Paulina – “W Technikum TEB Edukacja pracuję od września 2016 i uczę geografii i geografii turystycznej. Ukończyłam Uniwersytet Jagielloński na kierunku geografia, a oprócz tego posiadam również uprawnienia przewodnika beskidzkiego. W szkole prowadzę koło turystyczno-geograficzne. Do moich głównych zainteresowań należą podróże, a szczególnie górskie wędrówki, taniec, muzyka i prace manualne.
 • mgr Jastrzębska Magdalena – W TEB Edukacja od 2013 roku uczy przedmiotów zawodowych na kierunku technik obsługi turystycznej, technik hotelarstwa oraz technik organizacji reklamy. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego. Interesuje się turystyką oraz historią sztuki.
 • mgr Karpińska-Tułodziecka Katarzyna – “Pracuje w TEB od 2014 r., uczę matematyki, prowadzę również zajęcia rewalidacyjne. Jestem matematykiem i oligofrenopedagogiem. Interesuję się oczywiście matematyką 🙂 a także dydaktyką matematyki. W szkole prowadzę kółko matematyczne.”
 • mgr Kołek Ewa – Jestem związana z TEB Edukacja od 2015 roku. Ukończyłam studia wyższe na Uniwersytecie Jagiellońskim. Oprócz lekcji języka angielskiego prowadzę również koło zainteresowań związane z Wielką Brytanią. Interesuję się literaturą fantasy oraz e-sportem
  mgr Krawczyk-Szatanik Klaudia – Nauczyciel przedmiotów zawodowych o profilu turystycznym i hotelarskim, praktyk, na co dzień pracujący również dla jednego z największych organizatorów turystyki w Polsce, wykonując pracę koordynatora destynacji i pilota wycieczek. W TEB od 2003 roku, w technikum od początku utworzenia kierunku hotelarstwo, a później technika obsługi turystycznej
 • ks. mgr Kubani Paweł
 • mgr Kuschill Marcin
Pokaż więcej
 • Marcinak Marta – Moja przygoda z fryzjerstwem i nauczaniem zaczęła się kilkanaście lat temu. Obecnie pracuje w salonie jako fryzjer stylista, co sprawia mi ogromna radość, a od 2015 r. jestem nauczycielem w TEBie i uczę przedmiotu Procesy fryzjerskie.
 • mgr Michna Danuta
 • mgr Miszkinis Agnieszka
 • mgr inż. Pac Bartosz – W TEB-ie od lutego 2015 roku, nauczyciel -wykładowca przedmiotów informatycznych oraz technicznych. Członek Polskiego Towarzystwa Informatycznego, Egzaminator ECDL oraz Europejskiego Certyfikatu Kompetencji Informatycznych ECCC, Prometric Test Center – certyfikat Prometric TCA
 • mgr Pazdyk Krzysztof
 • mgr Prejsnar-Wiśniewska Renata -Z wykształcenia kosmetolog, masażystka, wizażystka, instruktor odnowy biologicznej. Od 10 lat współpracuje ze szkołą  TEB Edukacja w Krakowie – wykładowca i instruktor praktycznej nauki zawodu. Uczę wizualizacji w fryzjerstwie, kreowania wizerunku, kosmetyki oraz wizażu i stylizacji. Instruktor kursów kosmetycznych i masażu. Jurorka w Ogólnopolskim Konkursie TEBeauty od 2012 roku, egzaminator Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej. Prowadzę własny gabinet kosmetyki, masażu i fizjoterapii.Wykształcenie:
  Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa im. Wojciecha Korfantego w Katowicach, wydział: Turystyki i Promocji Zdrowia. Specjalność: Turystyka uzdrowiskowa i odnowa biologiczna.
  Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia w Krakowie,
  wydział: Kosmetologia i promocja zdrowia.
  Medyczne Studiu Masażu Leczniczego w Krakowie. Ukończone z tytułem Technik:  Masażysta. W szkole prowadzę kółko kosmetyczne.
 • mgr Purchałka Marcin – z-ca dyrektora Technikum TEB Edukacja w Krakowie
  nauczyciel biologii i chemii. Wykształcenie:
  Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie – biologia z chemią (studia ukończone z wyróżnieniem)
  Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach – analityka medyczna, Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach – studia doktoranckie w zakresie nauk medycznych. Pracuję w Technikum TEB Edukacja w Krakowie od samego początku funkcjonowania Szkoły, a więc od roku 2012. Uczę m.in. anatomii i fizjologii człowieka, anatomii topograficznej, podstaw patofizjologii, farmakognozji. Swoje zainteresowania z zakresu edukacji rozwijam poprzez ciągłe kursy i szkolenia m.in. z zakresu zarządzania oświatą, nowoczesnych metod nauczania, wykorzystania IT w dydaktyce oraz udział w krajowych i międzynarodowych konferencjach naukowych. Jestem autorem lub współautorem kilku publikacji naukowych, a obecnie pracuję nad ukończeniem swojej rozprawy doktorskiej. Jestem także recenzentem podręcznika Zarys anatomii człowieka, który ukazał się na rynku w 2016 roku.
  Jestem także laureatem nagród dla najlepszego nauczyciela roku oraz ulubionego nauczyciela.
 • mgr Rebech Marta
 • mgr Ryś Alicja Związana jest z Technikum TEB Edukacja od początku jego funkcjonowania w Krakowie, czyli od 2012 roku. Nauczyciel języka polskiego, we wcześniejszych latach uczyła również wiedzy o kulturze, historii. Egzaminator maturalny. Dodatkowo pełni funkcję Opiekuna Samorządu Uczniowskiego, z którym co roku organizuje różne imprezy szkolne, dni otwarte i stara się urozmaicać szkolne gazetki. Od 2015 roku opiekun Szkolnego Koła Dziennikarskiego- TEB TV, a także Dyskusyjnego Koła Filmowego. Jej hobby – SZKOŁA, malowanie, muzykowanie i poznawanie nowych ludzi 🙂
 • mgr Samborowska Monika – Prowadzony przedmiot w TEB Kraków: język angielski. W TEBie od września 2017
  wykształcenie: absolwentka europeistyki, stosunków międzynarodowych, filologii angielskiej. Obecnie w trakcie studiów doktoranckich.
 • mgr Samborska – Milewska Anna – Nauczyciel przedmiotów ekonomicznych, jestem związana z Technikum TEB Edukacja od 5 lat, natomiast ze szkołami policealnymi  TEB od 2006 roku. Ukończyłam Uniwersytet Ekonomiczny i od początku mojej pracy zawodowej łączę pracę nauczyciela z pracą w firmie, co pozwala mi przekazywać moim uczniom również  wiedzę praktyczną oraz dzielić się zdobytym doświadczeniem zawodowym. Jestem  współautorką szkolnego podręcznika. Zdecydowanie mogę stwierdzić, że wszystko co związane jest z edukacją jest moją pasją.
 • mgr Stasielak Joanna
 • mgr Żuber Agnieszka

Technikum TEB Edukacja to nie tylko profesjonalnie wyposażone sale dydaktyczne i pracownie zawodowe –  to także ciekawe i przyjemne spędzanie czasu poza klasą. Dlatego dbamy również o to, abyś pomiędzy lekcjami czuł się u nas równie komfortowo.

Na terenie szkoły znajdują się:

 • Szafki szkolne
 • Strefa ucznia
 • Automat z napojami
 • Automat z przekąskami
 • biblioteka
 • Wi-fiSzkoła przystosowana jest dla osób niepełnosprawnych.

Dzięki klasom patronackim, czyli współpracą z najbardziej znanymi firmami na świecie, możesz uczyć się od najlepszych. Dajemy Ci możliwość zdobycia dodatkowych kwalifikacji i certyfikatów na kursach, szkoleniach, pokazach lub warsztatach organizowanych przez szkołę. Dbamy o to, abyś czerpał wiedzę od najlepszych praktyków i także od nich zdobywał umiejętności.

Nasi partnerzy merytoryczni wspierają proces kształcenia przez zapewnienie ciekawych i profesjonalnych materiałów dydaktycznych, programów komputerowych, sprzętu czy kosmetyków potrzebnych do realizacji zajęć. Współpracujemy z międzynarodowymi firmami znanymi na całym świecie:

Poza tym współpracujemy z lokalnymi firmami i instytucjami, które np. umożliwiają naszym uczniom odbycie praktyk zawodowych:

 • REVAS – rzeszowski start-up – twórca Branżowych Symulacji Biznesowych (nadanie tytułu Innowator Branżowej Przedsiębiorczości, wzajemna promocja, certyfikaty uczestnictwa w rywalizacji oraz nagrody dla najlepszych uczniów)
 • Małopolskim Urzędem Wojewódzkim
 • BT Jaworzyna Tour – organizator wypoczynku dla dzieci młodzieży oraz dorosłych
 • Akademia KALIPSO – salon kosmetyki i masażu.

 

Osiągnięcia

Zawsze jesteśmy dumni, kiedy nasi uczniowie z sukcesami reprezentują nasze technikum. Z radością możemy pochwalić się ich osiągnięciami i działalnością:

 • Zajęcie I-go miejsca w Mistrzostwach Polski Szkół TEB Edukacja w piłce nożnej 2017/2018. W skład mistrzowskiej drużyny wchodzili uczniowie: Kozak Mateusz, Maj Mikołaj, Adamczyk Grzegorz, Duszyk Dominik, Radziszewski Grzegorz, Pawełczyk Bartosz, Jajkiewicz Mateusz, Dudek Adam, Grzybowski Arkadiusz, Leśniak Norbert, Kołton Marcin.

 • Filip Nowakowski – uczestnik Mistrzostw Świata Pakietu Microsoft Office w Kalifornii w Stanach Zjednoczonych – lipiec 2017 r.
 • Stypendyści Prezesa Rady Ministrów: Angelika Pajdak – absolwentka, otrzymała nagrodę w 2014/2015, Jan Rakoczy – 2015/16, 2016/17
 • Maciej Skóra (absolwent), Wiktoria Romek, Justyna Krawiec – laureaci (V miejsce) konkursu Wirtualny Menedżer organizowanego w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
 • Macieja Skóry – I miejsce w ogólnopolskim konkursie o Stypendium im. Marka Drapińskiego za działalność na rzecz społeczności lokalnych, wolontariatu, szkoły w 2014/2015 r.
 • Bartosz Pawełczyk – finalista konkursu „Zostań Twarzą Techników TEB Edukacja”
 • Uczestnicy konkursów: High School Bussiness Challenge, Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej, Olimpiady Przedsiębiorczości, Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej, Krakowskie Rzemiosło, i in. o tematyce około ekonomicznej
 • II miejsce w Mistrzostwach Polski Szkół TEB Edukacja w piłce nożnej 2016/2017. W skład mistrzowskiej drużyny wchodzili uczniowie: Adam Dudek, Kamil Gawor, Mateusz Jajkiewicz, Igor de Rola, Gumowski, Arkadiusz Grzybowski, Szymon Zięba, Damian Lis, Marcin Kołton, Paweł Wojtaszek, Norbert Leśniak. Zwycięska drużyna wywalczyła możliwość organizacji Mistrzostw Polski w roku 2018.
 • Marcin Kołton – najlepszy zawodnik Mistrzostw Techników TEB Edukacja w piłce nożnej halowej, Gdańsk 2017
 • Uczestnictwo reprezentacji Technikum w rozgrywkach piłkarskich Futbolowej Ligi Szóstek, Kraków, lato 2017
 • 10-te miejsce w województwie w Internetowym i Interaktywnym konkursie matematycznym Matemax ucznia klasy 1 Technika informatyka – Dominika Skrzydlewskiego
 • Organizacja Akcji Charytatywnych: Szlachetna Paczka, Gwiazdka dla zwierzaka, Zbiórka Zakrętek, Zbiórka pieniędzy na chorego na nowotwór Jacoba Izdebskiego.
 • Nagroda – wyróżnienie Michała Gąski za pracę na rzecz społeczności szkolnej, usprawnienie systemów szkolnych, działalność w Samorządzie Uczniowskim
 • Udział drużyny uczniów: Sebastiana Bartosika, Bartosza Derendy, Kryspina Geburka, Klaudii Kazaneckiej w Ogólnopolskim Konkursie Literackim organizowanym przez portal Ridero
 • Udział uczennicy – Sylwi Nazim w szkoleniu Schwarzkopf Professional w wakacje 2017 r. w Warszawie
 • Samorząd Uczniowski, który już od 6 lat usprawnia życie szkoły: jest inicjatorem i organizatorem wielu szkolnych wydarzeń i imprez, np. Nocy filmowych, TEBwalentynek, Gali TEB Models, Andrzejek Szkolnych, itp.