nasza szkoła

Publiczne Technikum Informatyczne „Computer College” to szkoła z wieloletnią tradycją utworzona z myślą o tych, którzy lubią informatykę i przedmioty techniczne a w przyszłości chcieliby wykonywać zawód technika informatyka. W trakcie nauki uczniowie mogą uczestniczyć w szkoleniach autoryzowanych Linux, Novell, Microsoft, ECDL oraz otrzymać cenione w branży informatycznej certyfikaty międzynarodowe.

Publiczne Technikum Informatyczne TEB Computer College od lat organizuje Konkurs Informatyczny 3xI „Informatyka, Informacja, Infostrada” dla uczniów szkół podstawowych z powiatu koszalińskiego. Szkoła współpracuje z Politechniką Koszalińską, Koszalińską Izbą Przemysłowo-Handlową, Fundacją IT ze Szczecina, z wiodącymi firmami informatycznymi w regionie: m.in. ZETO, Microserwis, Bussines SoftWare, Laboratorium Komputerowe F7 i wieloma innymi. Szkoła realizuje autorskie innowacyjne programy nauczania. W ramach projektów realizowane są autoryzowane szkolenia, kończące się egzaminami i certyfikatami cenionymi w branży informatycznej oraz staże w lokalnych firmach informatycznych, za które uczestnicy otrzymują wynagrodzenie. Uczniowie corocznie uczestniczą m.in. w akcjach Amnesty International i zbiórkach pieniędzy na rzecz koszalińskiego hospicjum.

Computer College od 2019 r. należy do największego w Polsce holdingu podmiotów działających w branży edukacyjnej – Grupy TEB Edukacja.

Wybierając Technikum TEB Edukacja, wybierasz najnowszy, profesjonalny sprzęt, na którym będziesz się uczył, a w przyszłości pracował. Dzięki niemu, a także dzięki świetnym nauczycielom – doskonałym dydaktykom i specjalistom w swoim fachu – przygotujesz się do zawodu lepiej i będziesz bardziej konkurencyjny na rynku pracy. Abyś miał przewagę nad innymi i dobrze poznał tajniki przyszłego zawodu, stale inwestujemy w nowoczesny i specjalistyczny sprzęt.

Do Twojej dyspozycji oddajemy komfortowe sale dydaktyczne i specjalistyczne pracownie w pełni wyposażone w urządzenia i oprogramowanie:

Do Twojej dyspozycji oddajemy komfortowe sale dydaktyczne i specjalistyczne pracownie w pełni wyposażone w urządzenia i oprogramowanie.

W przygotowaniu.

Sekretem sukcesu Technikum TEB są nasi nauczyciele: wykwalifikowani specjaliści-praktycy i doświadczeni pedagodzy. Z nimi nie tylko nie będziesz się nudził na zajęciach, ale też poznasz swój zawód ze wszystkimi jego tajnikami. Kadra nauczycielska odpowiedzialna za kształcenie ogólne w zakresie szkoły średniej oraz za przedmioty praktyczne w naszym technikum to zaangażowani, pełni entuzjazmu pedagodzy. Dzięki ich wieloletniemu doświadczeniu i przyjaznemu podejściu do każdego ucznia, potrafią ciekawie przekazywać wiedzę i świetnie nauczyć zawodu.

Technikum TEB Edukacja to nie tylko profesjonalnie wyposażone sale dydaktyczne i pracownie zawodowe –  to także ciekawe i przyjemne spędzanie czasu poza klasą. Dlatego dbamy również o to, abyś pomiędzy lekcjami czuł się u nas równie komfortowo. Na terenie szkoły znajdują się:

  • w przygotowaniu.

Dzięki klasom patronackim, czyli współpracą z najbardziej znanymi firmami na świecie, możesz uczyć się od najlepszych. Dajemy Ci możliwość zdobycia dodatkowych kwalifikacji i certyfikatów na kursach, szkoleniach, pokazach lub warsztatach organizowanych przez szkołę. Dbamy o to, abyś czerpał wiedzę od najlepszych praktyków i także od nich zdobywał umiejętności.

Nasi partnerzy merytoryczni wspierają proces kształcenia przez zapewnienie ciekawych i profesjonalnych materiałów dydaktycznych, programów komputerowych, sprzętu czy kosmetyków potrzebnych do realizacji zajęć. Współpracujemy z międzynarodowymi firmami znanymi na całym świecie:

Poza tym współpracujemy z lokalnymi firmami i instytucjami, które np. umożliwiają naszym uczniom odbycie praktyk zawodowych:

  • W przygotowaniu

Zawsze jesteśmy dumni, kiedy nasi uczniowie z sukcesami reprezentują nasze technikum. Z radością możemy pochwalić się ich osiągnięciami i działalnością.

W przygotowaniu