Foto & wideo

Zobacz nasz świat i przekonaj się, że warto wygrać z nami swoją przyszłość!

Kawa czy herbata? Góry czy morze? Liceum czy technikum? To wybór na kolejne 4 lub 5 lat nauki! Koniecznie zobacz ten film!

MATURA I EGZAMINY W TECHNIKUM! JAK TO WYGLĄDA? Odc. 12 – Poznaj nas

ŻYCIE SZKOŁY W TECHNIKUM TEB W KATOWICACH. SZKOŁA NIE MUSI BYĆ NUDNA!  Odc. 11 – Poznaj nas

JAK ZOSTAĆ WETERYNARZEM? TECHNIK WETERYNARII JEST DLA CIEBIE? + PIESKI I KOTKI.  Odc. 10 – Poznaj nas

5 POWODÓW, PRZEZ KTÓRE WARTO ZOSTAĆ INFORMATYKIEM!  Odc. 9 – Poznaj nas

5 POWODÓW PRZEZ KTÓRE TECHNIK USŁUG FRYZJERSKICH MOŻE BYĆ DLA CIEBIE!  Odc. 8 – Poznaj nas

ZOSTAŃ PROGRAMISTĄ! 5 POWODÓW DLA KTÓRYCH TEN KIERUNEK MOŻE BYĆ DLA CIEBIE!  Odc. 7 – Poznaj nas

WSZYSTKO O E-SPORTOWYCH EVENTACH! (FINAŁ TEB SZKOLNA LIGA ESPORTOWA)  Odc. 6 – Poznaj nas

Jak zostać profesjonalnym graczem? 5 powodów, przez które esport jest dla Ciebie! Odc. 5 – Poznaj nas

JAK ZOSTAĆ YOUTUBEREM? 5 POWODÓW, PRZEZ KTÓRE TECHNIK REKLAMY JEST DLA CIEBIE! Odc. 3 – Poznaj nas

5 POWODÓW, PRZEZ KTÓRE GRAFIKA KOMPUTEROWA JEST DLA CIEBIE! Odc. 4 – Poznaj nas

Jak wygląda nauka w TEB Katowice?
Odcinek 1 – jak wygląda proces rekrutacji.

Nowa szkoła, nowi ludzie, nowe wyzwania – warto wiedzieć jak zrobić dobre pierwsze wrażenie 😎 Jak odnaleźć się w nowej szkole? Przed Tobą 10 porad, które Ci w tym pomogą! Odc. 2 serii Poznaj nas

Relacja z finału sezonu 2019/20 Szkolnej Ligi E-sportowej TEB Techników w Counter-Strike Global Offensive, który odbył się w październiku 2020 w Katowicach. Udział wzięło 8 najlepszych drużyn z Białegostoku, Gniezna, Gdańska, Gorzowa Wlkp., Krakowa, Szczecina, Tychów i Wrocławia. Gość specjalny: Innocent.

Zobacz jak nasi uczniowie spędzają czas na Zielonej Szkole – w programie: quiz, gra terenowa, ognisko, rowery, tyrolka, ścianka, a także warsztaty związane z kierunkiem kształcenia: fotograficzne, weterynaryjne, design thinking (dla technika informatyka) oraz z pierwszej pomocy.

Making of sesji foto „Zostań twarzą TEB Technikum 2020”, w której wzięli udział nasi uczniowie z oddziałów w: Gnieźnie, Łodzi, Poznaniu, Krakowie, Gdyni, Wrocławiu, Opolu, Wałbrzychu, Częstochowie i Olsztynie.

Making of sesja zdjęciowa “Zostań Twarzą TEB Techników 2019”, w której wzięli udział nasi uczniowie z oddziałów w: Bielsko-Białej, Częstochowie, Gdyni, Gliwicach, Kaliszu, Koszalinie, Lesznie, Płocku, Szczecinie, Tychach, oraz Pani Karolina – nauczyciel geografii z Gniezna.

Prezentacja drużyny TEB Katowice, która zajęła IV miejsce w sezonie zerowym Szkolnej Ligi E-sportowej.

Relacja z finału sezonu zerowego Szkolnej Ligi E-sportowej TEB Techników w Counter-Strike Global Offensive, który odbył się w maju 2019 w Gdyni. Przez dwa miesiące w eliminacjach regionalnych rywalizowały 32 drużyny TEB Techników.

II Ogólnopolska Konferencja Informatyczna, zorganizowana specjalnie dla uczniów I klasy Technika informatyka. Do Poznania zjechało ponad 900 osób z 37 oddziałów TEB z całej Polski.

Video relacja z IV Ogólnopolskich Mistrzostw TEB Techników w Piłce Halowej, które odbyły się 13-15 marca 2019 r. w Częstochowie.

Making of sesji foto “Zostań twarzą TEB Technikum 2018”, w której wzięli udział nasi uczniowie z oddziałów w: Bydgoszczy, Gdyni, Grudziądzu, Lublinie, Poznaniu, Rzeszowie, Szczecinie i Tychach.

Relacja z dwutygodniowych warsztatów w ASK Academy Schwarzkopf Professional w Warszawie, w którym wzięli udział uczniowie Technikum TEB Edukacja z kierunku Technik usług fryzjerskich – klasa patronacka Schwarzkopf Professional.

Relacja z I Ogólnopolskiej Konferencji Informatycznej, która odbyła się 15 czerwca 2018 r. w Poznaniu. Gościliśmy 500 osób z 24 oddziałów TEB z całej Polski.

Relacja z finału I Mistrzostw Techników TEB Edukacja w CS:GO, który odbył się 21 kwietnia 2018 r. w Technikum TEB Edukacja w Bydgoszczy. Wzięły w nim udział drużyny składające się z uczniów Techników TEB z Gdańska, Częstochowy, Tychów i Szczecina.

Film making of z sesji zdjęciowej, w której wzięli udział nasi uczniowie z oddziałów w: Częstochowie, Rzeszowie, Krakowie, Wałbrzychu, Gliwicach, Gnieźnie, Toruniu.

Film Aleksa z Gliwic, ucznia na kierunku Technik informatyk – klasa patronacka Microsoft.