Foto & wideo

Zobacz nasz świat i przekonaj się, że warto wygrać z nami swoją przyszłość!

Zastanawiasz jaką szkołę wybrać? Na pomoc przybywają nauczyciele i uczniowie naszego Technikum. Posłuchajcie i zobaczcie, jak wygląda nauka w naszej szkole!
Montaż: Klaudia Milińska

Jeśli zastanawiasz się nad kierunkiem Technik usług fryzjerskich – zobacz filmik, w którym nasze uczennice opowiadają, jak wygląda nauka w TEBie.
ps. Dziewczyny z TUFa – dziękujemy za filmik!

Przyjaciele i kwarantanna. A jak Wy sobie radzicie z izolacją społeczną? 🙂
Zobacz film, który przygotował nasz uczeń Dominik (dziękujemy!) 🙂

Jeśli zastanawiasz się, jaką wybrać szkołę, możesz nasz uczeń Norbert pomoże Ci w dokonaniu wyboru! 🙂
ps. Norbert – dziękujemy za filmik! 🙂

Zastanawiasz się, czy wybrać TEB Technikum? Jak wygląda nauka i szkolne życie? Zobacz film, który przygotował nasz uczeń Damian (dziękujemy!) 🙂

Making of sesja zdjęciowa „Zostań Twarzą TEB Techników 2019”, w której wzięli udział nasi uczniowie z oddziałów w: Bielsko-Białej, Częstochowie, Gdyni, Gliwicach, Kaliszu, Koszalinie, Lesznie, Płocku, Szczecinie, Tychach, oraz Pani Karolina – nauczyciel geografii z Gniezna.

Relacja z finału sezonu zerowego Szkolnej Ligi E-sportowej TEB Techników w Counter-Strike Global Offensive, który odbył się w maju 2019 w Gdyni. Przez dwa miesiące w eliminacjach regionalnych rywalizowały 32 drużyny TEB Techników.

II Ogólnopolska Konferencja Informatyczna, zorganizowana specjalnie dla uczniów I klasy Technika informatyka. Do Poznania zjechało ponad 900 osób z 37 oddziałów TEB z całej Polski.

Video relacja z IV Ogólnopolskich Mistrzostw TEB Techników w Piłce Halowej, które odbyły się 13-15 marca 2019 r. w Częstochowie.

Making of sesji foto „Zostań twarzą TEB Technikum 2018”, w której wzięli udział nasi uczniowie z oddziałów w: Bydgoszczy, Gdyni, Grudziądzu, Lublinie, Poznaniu, Rzeszowie, Szczecinie i Tychach.

Relacja z dwutygodniowych warsztatów w ASK Academy Schwarzkopf Professional w Warszawie, w którym wzięli udział uczniowie Technikum TEB Edukacja z kierunku Technik usług fryzjerskich – klasa patronacka Schwarzkopf Professional.

Relacja z I Ogólnopolskiej Konferencji Informatycznej, która odbyła się 15 czerwca 2018 roku w Poznaniu.

Relacja z finału I Mistrzostw Techników TEB Edukacja w CS:GO, który odbył się 21 kwietnia 2018 r. w Technikum TEB Edukacja w Bydgoszczy. Wzięły w nim udział drużyny składające się z uczniów Techników TEB z Gdańska, Częstochowy, Tychów i Szczecina.

Film making of z sesji zdjęciowej, w której wzięli udział nasi uczniowie z oddziałów w: Częstochowie, Rzeszowie, Krakowie, Wałbrzychu, Gliwicach, Gnieźnie, Toruniu.

Film Aleksa z Gliwic, ucznia na kierunku Technik informatyk – klasa patronacka Microsoft.