Foto & wideo

Zobacz nasz świat i przekonaj się, że warto wygrać z nami swoją przyszłość!

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: There is no connected account for the user 4542499779 Feed will not update.

Error: No users set. Please visit the plugin's settings page to select a user account or add one to the shortcode - user="username".

Relacja z finału sezonu 2021 Szkolnej Ligi E-sportowej TEB Techników w League of Legends, który odbył się w ESPOCIE w Warszawie. Rywalizowało 39 drużyn, a wielkim finale zagrały oddziały TEB: Toruń, Katowice, Kraków, Częstochowa.

Sezon 2021 Szkolnej Ligi Esportowej w CS:GO zakończony! 22 września w warszawskim ESPOCIE zmierzyły się cztery najlepsze TEBowe drużyny (wyłonione z 40 zgłoszonych do turnieju!), które zacięcie walczyły o tytuł Mistrza CS:GO – TEB Kraków, TEB Opole, TEB Gniezno i TEB Białystok.

La casa de TEB! Making of sesji foto-video insprowanej serialem Dom z papieru.

Making of sesji foto „Zostań twarzą TEB Technikum 2021”, w której wzięli udział nasi uczniowie z oddziałów w: Gdyni, Kielcach, Jastrzębiu Zdroju, Gliwicach, Poznaniu, Radomiu, Piotrkowie Tryb., Lesznie, Krakowie.

Przedstawiamy drużynę z TEB Technikum w Gdańsku, która reprezentowała szkołę w finale sezonu 2019/2020 Szkolnej Ligi E-sportowej. Nasi uczniowie zajęli I miejsce w turnieju finałowym, który odbył się 12-13 października w Katowicach.

Kawa czy herbata? Góry czy morze? Liceum czy technikum? To wybór na kolejne 4 lub 5 lat nauki! Zapraszamy do zobaczenia filmu przygotowanego przez Filipa z TEB Katowice.

Relacja z finału sezonu 2019/20 Szkolnej Ligi E-sportowej TEB Techników w Counter-Strike Global Offensive, który odbył się w październiku 2020 w Katowicach. Udział wzięło 8 najlepszych drużyn z Białegostoku, Gniezna, Gdańska, Gorzowa Wlkp., Krakowa, Szczecina, Tychów i Wrocławia. Gość specjalny: Innocent.

Zastanawiasz jaką szkołę wybrać? Na pomoc przybywają nauczyciele i uczniowie i nauczyciele naszego Technikum. Zapraszamy na filmowy spacer po szkole. Posłuchajcie i zobaczcie, jak wygląda nauka w naszej szkole!

Zobacz jak nasi uczniowie spędzają czas na Zielonej Szkole – w programie: quiz, gra terenowa, ognisko, rowery, tyrolka, ścianka, a także warsztaty związane z kierunkiem kształcenia: fotograficzne, weterynaryjne, design thinking (dla technika informatyka) oraz z pierwszej pomocy.

Making of sesji foto „Zostań twarzą TEB Technikum 2020”, w której wzięli udział nasi uczniowie z oddziałów w: Gnieźnie, Łodzi, Poznaniu, Krakowie, Gdyni, Wrocławiu, Opolu, Wałbrzychu, Częstochowie i Olsztynie.

Making of sesja zdjęciowa “Zostań Twarzą TEB Techników 2019”, w której wzięli udział nasi uczniowie z oddziałów w: Bielsko-Białej, Częstochowie, Gdyni, Gliwicach, Kaliszu, Koszalinie, Lesznie, Płocku, Szczecinie, Tychach, oraz Pani Karolina – nauczyciel geografii z Gniezna.

Relacja z finału sezonu zerowego Szkolnej Ligi E-sportowej TEB Techników w Counter-Strike Global Offensive, który odbył się w maju 2019 w Gdyni. Przez dwa miesiące w eliminacjach regionalnych rywalizowały 32 drużyny TEB Techników.

II Ogólnopolska Konferencja Informatyczna, zorganizowana specjalnie dla uczniów I klasy Technika informatyka. Do Poznania zjechało ponad 900 osób z 37 oddziałów TEB z całej Polski.

Video relacja z IV Ogólnopolskich Mistrzostw TEB Techników w Piłce Halowej, które odbyły się 13-15 marca 2019 r. w Częstochowie.

Making of sesji foto “Zostań twarzą TEB Technikum 2018”, w której wzięli udział nasi uczniowie z oddziałów w: Bydgoszczy, Gdyni, Grudziądzu, Lublinie, Poznaniu, Rzeszowie, Szczecinie i Tychach.

Relacja z dwutygodniowych warsztatów w ASK Academy Schwarzkopf Professional w Warszawie, w którym wzięli udział uczniowie Technikum TEB Edukacja z kierunku Technik usług fryzjerskich – klasa patronacka Schwarzkopf Professional.

Relacja z I Ogólnopolskiej Konferencji Informatycznej, która odbyła się 15 czerwca 2018 roku w Poznaniu.

Relacja z finału I Mistrzostw Techników TEB Edukacja w CS:GO, który odbył się 21 kwietnia 2018 r. w Technikum TEB Edukacja w Bydgoszczy. Wzięły w nim udział drużyny składające się z uczniów Techników TEB z Gdańska, Częstochowy, Tychów i Szczecina.

Film making of z sesji zdjęciowej, w której wzięli udział nasi uczniowie z oddziałów w: Częstochowie, Rzeszowie, Krakowie, Wałbrzychu, Gliwicach, Gnieźnie, Toruniu.

Film Aleksa z Gliwic, ucznia na kierunku Technik informatyk – klasa patronacka Microsoft