TEB Technikum

sygnet_turniej3

SPRAWDŹ SWOJE UMIEJĘTNOŚCI W NAJCIEKAWSZYM SHOW JACOBA W FORTNITE i ROZWIŃ SWOJĄ KARIERĘ E-SPORTOWCA!

Zawalcz o darmową naukę w TEB Technikum
i górę wirtualnych monet – w puli ponad 100.000 V-Dolców!

 

Wraz z Jacobem przygotowaliśmy dla Was specjalny konkurs
Kariera E-sportowca
w grze

Logo_Horizontal_Black

Zmierz się na specjalnie zaprojektowanej na potrzeby konkursu mapie, na której zostanie przetestowana m.in.:

  • Twoja wiedza szkolna,
  • movement,
  • umiejętności edycji w grze.

Aby wziąć udział w konkursie odpowiedz na pytanie zawarte w formularzu poniżej:

Jaki według Ciebie przedmiot powinien być
w klasie e-sportowej i dlaczego 
?”

60 uczestników, którzy udzielą najbardziej kreatywnych odpowiedzi zostanie podzielonych na cztery grupy i weźmie udział w turnieju prowadzonym przez Jacoba. Turniej będzie transmitowany na LIVE 30 maja na jego kanale YouTube.

Zwycięzcy każdej z czterech grup zmierzą się w finałowej konkurencji SPEEDRUN, na specjalnie przygotowanej mapie TEB Technikum w Fortnite!

Sprawdź szczegółowe informacje w regulaminie!

Lista uczestników:

Poniżej przedstawiamy listę osób, które wezmą udział w rozgrywkach prowadzonych LIVE przez Jacoba:

Do osób, które zakwalifikowały się do turnieju wysłany został również mail potwierdzający udział.

GRUPY 1, 2

(DLA 7 lub 8-KLASISTÓW)

1 Alan Jóźwiak
2 Kacper Dzięgielewski
3 Bartosz Lipski
4 Przemek Hanszke
5 Adam Postrzednik
6 Jakub Siurek
7 Maksymilian Brzana
8 Kacper Sałaga
9 Tomasz Hański
10 Michał Heś
11 Karol Bagiński
12 Adrian Cabała
13 Kacper Chmiel
14 Maks Marczak
15 Bartosz Pokora
16 Hanna Garbacka
17 Paweł Wota
18 Filip Leśnierowski
19 Michał Celebucki
20 Olaf Ciosek
21 Patryk Głodek
22 Paskal Głowacki
23 szymon popielarz
24 Igor Kazuba
25 Jakub Koźlik
26 Franek Płoszyński
27 Alex Puszko
28 Olaf Barcewicz
29 Dawid Makarewicz
30 Maciej Czarnecki

GRUPY 3, 4

(dla uczniów innych szkół)

1 Oskar Zakrzewski
2 Bartek Wojnar
3 Michał Paw
4 Olek Skwiot
5 Dorian Ronewicz
6 Karol Różański
7 Wiktor Walkowiak
8 Jakub Felczak
9 Mateusz Krzychala
10 Tomasz Jabłoński
11 Mikołaj Rola
12 Kamil Woźniak
13 Natalia Walas
14 Mateusz Pluskota
15 Alan Adamski
16 Dawid Kłosiński
17 Igor Walczak
18 Joachim Szulc
19 Bartłomiej Rzepa
20 Mateusz Kotarski
21 Kuba Rybicka
22 kajetan Stromczyński
23 Leon Kruk
24 Miłosz Adamczewski
25 Dominik Jagła
26 Filip Więckowski
27 Jedrzej Kotlarz
28 Marek Jaszczyk
29 Wojtek Banch
30 Aleksander Twardowski

LISTA REZERWOWA:

GRUPY 1, 2

(DLA 7 lub 8-KLASISTÓW)

1 Patryk Narejko
2 Nikodem Brodnicki
3 Damian Kawala
4 Michał  Marcinkowski
5 Nikodem Brodnicki
6 Patryk Łachacz
7 Kamil Socha
8 Kamil Motak
9 Mateusz Marciniak
10 Karol Grota
11 Maksymilian Gutkowski
12 Filip Deżakowski

GRUPY 3, 4

(dla uczniów innych szkół)

1 Kacper Molasy
2 Hubert Gębala
3 Daniel Puka
4 Dawid Brach
5 Kuba Małek
6 Kamil Pryt
7 Kamil Ciskowski
8 Eryk Rosiak
9 Miłosz Dziubany
10 Antonina Michalik

GRATULUJEMY!

A jeśli poza Fortnite grasz również w League of Legends i chcesz wziąć udział w innym turnieju, zapraszamy tutaj:
https://technikum.pl/turnieje/