WYBIERZ SZKOŁĘ, W KTÓREJ LICZYSZ SIĘ TY
- nie stresuj się nową szkołą: wrzesień jest u nas miesiącem bez oceniania, dodatkowo organizujemy tydzień integracji
- jesteśmy szkołą, w której społeczność otwarta jest na różnorodność i akceptację indywidualnych wartości
- ważne są dla nas relacje oparte na szacunku, zaufaniu i rozmowie, przyjazna atmosfera, tolerancyjność i otwartość
- zapewniamy stałą opiekę psychologa i pedagoga szkolnego
TEB TECHNIKUM to:
- szkoła, w której możesz być sobą
- miejsce spotkań z przyjaciółmi
- nauczyciele, na których zawsze możesz liczyć
- szkoła, w której rozwiniesz swoje zainteresowania
Wybierając Technikum TEB Edukacja, wybierasz najnowszy, profesjonalny sprzęt, na którym będziesz się uczył, a w przyszłości pracował. Dzięki niemu, a także dzięki świetnym nauczycielom – doskonałym dydaktykom i specjalistom w swoim fachu – przygotujesz się do zawodu lepiej i będziesz bardziej konkurencyjny na rynku pracy. Abyś miał przewagę nad innymi i dobrze poznał tajniki przyszłego zawodu, stale inwestujemy w nowoczesny i specjalistyczny sprzęt.
Do Twojej dyspozycji oddajemy komfortowe sale dydaktyczne i specjalistyczne pracownie w pełni wyposażone w urządzenia i oprogramowanie.
- informatyczna
- graficzna
- analityczna
- dydaktyczne
- urządzeń techniki komputerowej
- chemiczna
- oraz DVD, kamery, rzutniki, tablice multimedialne, zestaw videokonferencyjny.
Dzięki klasom patronackim, czyli współpracą z najbardziej znanymi firmami na świecie, możesz uczyć się od najlepszych. Dajemy Ci możliwość zdobycia dodatkowych kwalifikacji i certyfikatów na webinarach, kursach, szkoleniach, pokazach lub warsztatach organizowanych przez szkołę. Dbamy o to, abyś czerpał/a wiedzę od najlepszych praktyków i także od nich zdobywał/a nowe umiejętności.
Nasi partnerzy merytoryczni wspierają proces kształcenia przez zapewnienie ciekawych i profesjonalnych materiałów dydaktycznych, programów komputerowych, sprzętu czy kosmetyków potrzebnych do realizacji zajęć. Współpracujemy z międzynarodowymi firmami znanymi na całym świecie:
Podpisaliśmy również porozumienie o współpracy pomiędzy BluSoft sp. z o.o. a TEB Edukacja w Bydgoszczy w zakresie:
– realizacji praktyk
– realizacji zajęć praktycznej nauki zawodu
– wsparcia merytorycznego
– wsparcia sprzętowego
dla uczniów kierunku Technika informatyka i Technika programisty.
Poza tym współpracujemy z lokalnymi firmami i instytucjami, które np. umożliwiają naszym uczniom odbycie praktyk zawodowych:
- Black Fish Studio – studio reklamowe
- Sunrise System
- Grafprom Aviation
- Aeroklub Bydgoski
- Biblioteka Miejska filia nr. 14
Technikum TEB Edukacja to nie tylko profesjonalnie wyposażone sale dydaktyczne i pracownie zawodowe – to także ciekawe i przyjemne spędzanie czasu poza klasą. Dlatego dbamy również o to, abyś pomiędzy lekcjami czuł się u nas równie komfortowo. Na terenie szkoły znajdują się:
- Szafki szkolne
- Strefa ucznia
- Automat z napojami
- Automat z przekąskami
- biblioteka
- Wi-fi.
Szkoła przystosowana jest dla osób niepełnosprawnych.
Sekretem sukcesu Technikum TEB są nasi nauczyciele: wykwalifikowani specjaliści-praktycy i doświadczeni pedagodzy. Z nimi nie tylko nie będziesz się nudził na zajęciach, ale też poznasz swój zawód ze wszystkimi jego tajnikami. Kadra nauczycielska odpowiedzialna za kształcenie ogólne w zakresie szkoły średniej oraz za przedmioty praktyczne w naszym technikum to zaangażowani, pełni entuzjazmu pedagodzy. Dzięki ich wieloletniemu doświadczeniu i przyjaznemu podejściu do każdego ucznia, potrafią ciekawie przekazywać wiedzę i świetnie nauczyć zawodu.
Sekretem TEB Liceum są nasi nauczyciele: wykwalifikowani specjaliści-praktycy i doświadczeni pedagodzy. Kadra nauczycielska odpowiedzialna za kształcenie ogólne oraz za przedmioty profilowe to zaangażowani, pełni entuzjazmu pedagodzy. Dzięki ich wieloletniemu doświadczeniu i przyjaznemu podejściu do każdego ucznia, potrafią ciekawie przekazywać wiedzę i świetnie przygotować do matury.
Dyrekcja Szkół TEB Edukacja w Bydgoszczy
od lewej: Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego TEB Edukacja w Bydgoszczy Monika Szarowska, Dyrektor Niepublicznej Szkoły Policealnej TEB Edukacja w Bydgoszczy Lidia Nalewalska, Dyrektor Oddziału TEB Edukacja sp. z o.o. w Bydgoszczy Anna Kowalska-Makowska, Zastępca Dyrektora Technikum TEB Edukacja w Bydgoszczy oraz Liceum Ogólnokształcącego TEB Edukacja w Bydgoszczy Karolina Lisowska, Dyrektor Technikum TEB Edukacja w Bydgoszczy Rafał Leśniarek
Dyrektor Oddziału TEB Edukacja sp. z o.o. w Bydgoszczy Anna Kowalska-Makowska
„Praca w tym miejscu jest jedną z moich pasji dlatego, że oparta jest na relacjach z ludźmi. Wszystko co robimy w tym miejscu tworzone jest przez Ludzi i dla Ludzi. Siła jest właśnie w ludziach, którzy tworzą zespól. A jaki jest Mój Zespół? Jedyny w swoim rodzaju, wyjątkowy, pełen zaangażowania, pełen radości tworzenia i dawania innym tego wszystkiego czym może się tylko podzielić, a ja sama mam wielką przyjemność, zaszczyt i także pasję bycia Jego częścią. Wszystko to ma sens bo tworzymy to dla naszych Uczniów, którzy są pełni energii, czerpią z tego miejsca i są integralną częścią nas. Widząc Ich rozwój, zadowolenie oraz to jak realizują marzenia mam poczucie sensu mojej pracy w tym miejscu, a przede wszystkim wiarę w to, że to co robię każdego dnia daje mi siłę i motywację do tworzenia czegoś nowego, czegoś co będzie służyć innym.”
Dyrektor Technikum TEB Edukacja w Bydgoszczy Rafał Leśniarek
„Pełnienie funkcji dyrektora Technikum TEB Edukacja w Bydgoszczy to zaszczyt, ale także ogromna odpowiedzialność. Praca pozwala mi lepiej zrozumieć potrzeby uczniów i nauczycieli. Bardzo cenię atmosferę, jaka panuje w naszej szkole. Warto także podkreślić możliwości jakie daje mi szkoła w kwestii rozwoju osobistych motywacji i pasji w edukacji. Jako nauczyciel wychowania fizycznego od zawsze interesowałem się sportem i aktywnością fizyczną. Chciałem dzielić się swoją pasją z młodzieżą i inspirować ich do zdrowego stylu życia, chciałem mieć wpływ na kształtowanie zdrowych nawyków u dzieci i młodzieży. Praca z młodzieżą pozwala mi rozwijać umiejętności interpersonalne, uczyć się empatii, a także budować relacje oparte na zaufaniu i wspólnym celu. Widok postępów uczniów daje mi ogromną satysfakcję. Sport uczy dyscypliny, pracy zespołowej i radzenia sobie z porażkami. Każdy dzień w pracy nauczyciela wychowania fizycznego jest inny. Zajęcia na świeżym powietrzu, różnorodne dyscypliny sportowe i interakcja z uczniami sprawiają, że praca ta jest bardzo dynamiczna i satysfakcjonująca. Wierzę, że sport to doskonałe narzędzie edukacyjne, które może pomóc w rozwijaniu nie tylko umiejętności fizycznych, ale także wartości takich jak uczciwość, szacunek i fair play. Podsumowując, praca jako nauczyciel wychowania fizycznego w Technikum TEB Edukacja w Bydgoszczy daje mi możliwość realizacji moich pasji, a także wpływania na życie młodych ludzi w pozytywny sposób.”
Kadra nauczycielska 2024/2025
na zdjęciu u góry od lewej: Patrycja Nowicka, Agnieszka Minta, Karolina Lisowska, Monika Szarowska, Barbara Kaszewska, Lidia Nalewalska, Anna Kowalska-Makowska, Izabela Jakubosz, Joanna Szyperska, Agnieszka Pogorzelska, Sandra Lewandowska, Anna Ajtner
na zdjęciu u góry od prawej: Hubert Spandowski, Robert Głośnicki, Marek Brzozowski, Rafał Leśniarek, Marcin Dąbek
oraz nieobecni na zdjęciu w kolejności alfabetycznej: Auguścik-Kowalska Magdalena, Aranowska Dorota, Kurkiewicz Jagoda, Gajewski Bartosz, Gralewicz Małgorzata, Grys Katarzyna, Jakubosz Izabela, Kaproń Karolina, Kobus Piotr, Kokoszczyńska Ewa, Krzyżanowski Paweł, Kubiak Grzegorz, Ky Adam, Latos Daniel, Ligman Ewa, Marchewka Mateusz, Oszywa-Olejnik Agnieszka, Pietrasiński Robert, Piekarska Małgorzata, Przyborska Wiesława, Ratkowska-Kacperska Anna, Reszke Jakub, Samujło Piotr, Siemierzewicz Ewa, Sobański Piotr, Spicker Joanna, Szymkowiak Anna, Szalaty Przemysław, Szymkus Dawid, Tomczyk Tomasz, Wyszyńska Sylwia, Szwak Natalia
TEBuBELFRZY Karolina Lisowska oraz Joanna Szyperska
Karolina Lisowska: „Chcę być nauczycielem, bo uważam, że każdy ma w sobie supermoc – a moja to umiejętność wyjaśniania rzeczy w sposób, który sprawia, że zaczynają one mieć sens! Chciałabym nie tylko dzielić się wiedzą, ale i nauczyć uczniów, że nauka może być fascynująca, a błędy to tylko kolejny krok do sukcesu (nawet jeśli czasami przypominają mi one, jak się nie robi zadania domowego!). Bycie nauczycielem to dla mnie okazja, żeby codziennie inspirować młodsze pokolenia do stawiania czoła wyzwaniom – i może czasami też śmiać się z tych samych żartów, które śmieszyły mnie, gdy byłam w ich wieku”
Przemysław Szalaty – nauczyciel j. angielskiego oraz Adam Ky – nauczyciel wychowania fizycznego
Marcin Dąbek – nauczyciel j. angielskiego
„Innowacyjne podejście do nauczania: TEB często korzysta z nowoczesnych metod nauczania, co może być ciekawym wyzwaniem dla nauczyciela angielskiego. Włączenie technologii, projektów multimedialnych czy pracy zespołowej sprawia, że można rozwijać swoją kreatywność i dopasowywać zajęcia do współczesnych standardów. Wspierające środowisko pracy: TEB to szkoła, która często stawia na wsparcie i rozwój swoich pracowników. Możliwość uczestniczenia w szkoleniach czy wymiana doświadczeń z innymi nauczycielami jest nieoceniona dla każdego, kto chce się rozwijać w zawodzie nauczyciela. Praca w Technikum I Liceum TEB pozwala mi mieć realny wpływ na przyszłość uczniów. Znajomość języka angielskiego jest obecnie jednym z kluczowych elementów na rynku pracy, a możliwość pomocy uczniom w zdobywaniu tej umiejętności jest niezwykle satysfakcjonująca i motywujące do dalszej pracy.”
Hubert Spandowski – nauczyciel matematyki
Barbara Kaszewska – nauczyciel chemii
Daniel Latos – nauczyciel informatyki
Anna Ajtner – nauczyciel fotografii i multimediów
Agnieszka Pogorzelska – psycholog/pedagog szkolny
„Już jako dziecko wiedziałam, że swoją przyszłość chcę związać z pracą w szkole. Od gimnazjum fascynowałam się psychologią, a podczas studiów pokochałam tę dziedzinę. To dzięki niej zrozumiałam, że uwielbiam pracować z młodzieżą oraz dowiedziałam się, jak ważny jest dla człowieka ciągły rozwój. W związku z tym, poza pracą doskonalę się w obszarach psychologii i pedagogiki, a także rozwijam swoje liczne zainteresowania – rysuję, piszę opowiadania, czytam książki fantastyczne i sci-fi oraz gram w gry komputerowe.”
Agnieszka Minta – nauczyciel j. angielskiego
„Z początku nauczyciel bardziej z zawodu niż pasji, bo nie myślałam, że zostanę nauczycielem, ale szybko się to przerodziło w pasję. Języki obce zawsze były moją pasją, a angielski szczególnie. Lubię kontakt z młodymi ludźmi, zawsze mają coś ciekawego do powiedzenia i mimo tego, że o tym nie wiedzą, często potrafią poprawić mi nastrój. Często uczniowie się pytają, czy mam ulubionych uczniów w szkole. Zawsze odpowiadam, że nie. Lubię i szanuję wszystkich uczniów, bo każdy z nich jest inny i wyjątkowy na swój sposób. A to, że czasem są niesforni, nie chcą się uczyć, czy broją, jest normalne w tym wieku.”
Robert Głośnicki – nauczyciel informatyki
„Krótko o tym skąd pomysł na pracę w szkole i dlaczego TEB. Już w technikum miałem plan na zmianę podejścia do nauki, a najlepszą możliwością zmiany okazała się praca w szkole i przekonanie uczniów do nauki przez pokazanie im, że często jest to przyjemne i że da się zrobić coś naprawdę fajnego, dzięki pracy na zajęciach i po nich. Na samą pracę w TEBie przypadkiem namówił mnie aktualny kolega z pracy, podczas przerwy, kiedy jeszcze prowadziłem kurs w szkole policealnej.”
Patrycja Nowicka – nauczyciel multimediów
„Mam na imię Patrycja. Z zawodu jestem inż. Grafiki komputerowej i projektowania 3D. Podjęłam pracę niedawno ale bardzo szybko nawiązałam kontakt z uczniami. Jestem w trakcie pisania pracy magisterskiej z Pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej. Na moich zajęciach nie ma nudy! Zawsze ciekawe i pełne niespodzianek. Praca daje mi dużo satysfakcji.”
Sandra Lewandowska – nauczyciel j. niemieckiego
„Zawsze fascynowały mnie języki obce, dlatego postanowiłam nauczyć się niemieckiego, angielskiego i rosyjskiego. Próbowałam też uczyć się hiszpańskiego oraz ukraińskiego. Pasja do nauki skłoniła mnie również do podjęcia pracy w szkole. Na moich lekcjach nie tylko uczę słówek i gramatyki, ale także wprowadzam uczniów w świat kultury krajów niemieckojęzycznych. Na moich lekcjach łączę teorię z praktyką, wykorzystując najnowsze technologie, projekty i angażujące gry językowe. W czasie wolnych najchętniej układam puzzle i gotuję.”
Pracownicy sekretariatu Karolina Berenda i Ewelina Reiwer
„Oprócz nas w sekretariacie szkoły pracuje również Magdalena Jankiewicz niestety nieobecna na zdjęciu. Praca w sekretariacie szkoły przynosi nam dużo satysfakcji. Na co dzień staramy się pomagać uczniom w każdej sytuacji, z którą do nas przychodzą, a w zamian dostajemy dużo pozytywnej energii i uśmiechu.”
Marek Brzozowski – lokalny administrator sieci internetowej wraz z Dyrektor Oddziału
Joanna Szyperska- nauczyciel przedmiotów reklamowych i Ewelina Reiwer- pracownik sekretariatu
TEBuBELFRZY wraz z Dyrektor Oddziału
od lewej: Hubert Spandowski, Rafał Leśniarek, Robert Głośnicki, Anna Kowalska-Makowska, Marcin Dąbek, Daniel Latos
Piotr Samujło: „Uznałem, że praca w szkole to dobre doświadczenie życiowe , które umożliwi mi porozumienie się z trudną młodzieżą. Młodzież sprawia, że człowiek widzi swoje problemy z innej perspektywy. No i to jest właśnie ten powód 🙂”
Bartosz Gajewski: „Zostałem nauczycielem historii, bo ktoś musi w końcu objaśniać te wszystkie wtopy ludzkości i wyjaśniać, dlaczego ciągle kręcimy się w kółko. Historia to przecież najlepszy serial wszech czasów – są intrygi, władza, skandale i wielkie dramaty. Lubię myśleć, że mam szansę zasiać w uczniach trochę refleksji (czytaj: zasiać coś, co zostanie na dłużej niż tylko do sprawdzianu). Poza tym, jak ktoś pyta Po co uczyć się o historii?, mogę z czystym sumieniem odpowiedzieć: żeby nie popełniać tych samych błędów. Ale nie oszukujmy się – pewnie i tak je popełnimy!”
Anna Ratkowska-Kacperska: „Od najmłodszych lat pragnęłam zostać nauczycielem. Jako mała dziewczynka bawiłam się w nauczycielkę, która sprawdzała obecność w zeszycie i czytałam książki oraz opowiadałam lakom i misiom tak by zrozumiały treść lektury. W liceum zainteresowałam się szerzej lekcjami historii, na których mój historyk-wychowawca wspominał, że nie może o wszystkim opowiadać tak jakby chciał, bo ogranicza go system. Zaintrygowało mnie to stwierdzenie, dlatego poszukiwałam odpowiedzi na ten przekaz. Wtedy zrozumiałam, dlaczego pewnego wieczora, gdy byłam dzieckiem nie było wieczorynki o godz. 19:00, a jakiś wojskowy z okularach przemawiał z tv. Uważam, że bycie nauczycielem to przygoda, w trakcie której można rozwijać się zawodowo, ale również osobiście. Środowisko szkolne dostarcza wielu nieoczekiwanych sytuacji społecznych. Pozwala rozwijać wiedzę i kształtować nie tylko samych uczniów, ale również otaczające nas osoby. Cenię sobie w pracy obecnie to, że mam swobodę wyrażania poglądów i nauczania „po swojemu”. Od początku mojej kariery w zawodzie powtarzam uczniom -myślcie krytycznie, wszystko sprawdzajcie, nawet to co ja Wam opowiadam. Jestem z wykształcenia historykiem, wos-owce i uczę podstaw przedsiębiorczości (obecnie BIZ). Uważam, że nie ma chyba bardziej plastycznego przedmiotu, niż historia. Można ją opowiadać na wiele sposobów. Można rzetelnie opowiedzieć uczniom o faktach, ale można je też przemilczeć, połączyć historię z aktualnymi faktami, gdyż przez pryzmat historii często widzimy później rzeczywistość jako dorośli już ludzie. Chcę pobudzać wyobraźnię i uzmysławiać dzieciom i młodzieży, że nic nie dzieje się bez przyczyny.”
Dawid Szymkus: „Dlaczego nawiązałem współpracę zawodową z TEB. Nawiązałem i kontynuuję współpracę z TEB bo dzięki niej rozwinąłem swoje kompetencje zawodowe i warsztat pracy (szczególnie podczas pandemii). Nauczyłem się i ciągle się uczę pracować z młodzieżą potrzebującą wsparcia. To dzięki pracy w TEB mam możliwość kontaktu z młodzieżą u progu dorosłości – mogę poznawać ich punkt widzenia na otaczającą nas rzeczywistość, wymieniać poglądy, czasem się spierać, obserwować ich rozwój.”
Zawsze jesteśmy dumni, kiedy nasi uczniowie z sukcesami reprezentują nasze technikum. Z radością możemy pochwalić się ich osiągnięciami i działalnością.
- finaliści Ogólnopolskiego Konkursu na promocję szkoły „TEBujemy”,
- współorganizacja eventu AIR FAIR.
NOWOCZESNA SZKOŁA Z PRZYJAZNĄ ATMOSFERĄ
- rozwijaj swoje zainteresowania na unikalnych profilach i kierunkach
- Microsoft Office 365 dla każdego ucznia gratis
- nauka z wykorzystaniem nowoczesnego oprogramowania – Adobe (Photoshop, Lightroom, Illustrator), CorelDraw
- jako jedyne szkoły w Polsce współpracujemy z największymi światowymi i krajowymi markami: MSI, Intel®, Canon, Cisco, Schwarzkopf Professional, Inglot, Uniwersytety WSB Merito
- organizujemy atrakcyjne wycieczki klasowe, Zielone Szkoły, wycieczki przedmiotowe, koła zainteresowań, m.in. fotograficzne, e-sportowe
- organizujemy ogólnopolskie konkursy i turnieje wyłącznie dla uczniów TEB (m.in. fotograficzne, esportowe, reklamowe, fryzjerskie, szachowe, piłki halowej, piłki siatkowej)
- oferujemy dodatkowe zajęcia, szkolenia i kursy, bezpłatne webinary
- uczniowie wyjeżdżają w ramach programu Erasmus+
- duże zaangażowanie w akcje charytatywne i wolontariat
- rzecznik praw ucznia w szkole – możesz zgłosić się z każdą sprawą czy problemem
- Strefa ucznia – komfortowe miejsce, gdzie każdy może na chwilę odsapnąć pomiędzy lekcjami, pouczyć się czy porozmawiać z uczniami innych klas
- uczymy w nowocześnie wyposażonych pracowniach, stale inwestujemy w specjalistyczny sprzęt do nauki
- WF odbywa się we Wrocławiu w Centrum sportowe Hasta la Vista.
- nasi nauczyciele indywidualnie i z zaangażowaniem traktują uczniów, dbamy o bezpieczeństwo i dobre samopoczucie uczniów
- 50% zajęć praktycznych w kształceniu zawodowym. Nauczymy Cię praktycznie wykonywać zawód – będziesz dobrze przygotowana/y do podjęcia pracy już po technikum
- jesteśmy największą ogólnopolską siecią szkół, TEB Edukacja powstała w 1994 roku, obecnie znajdujemy się w 45 miastach
Technika TEB Edukacja są siecią szkół niepublicznych, czyli prywatnych. Posiadamy wszystkie uprawnienia szkół publicznych, tzn.: placówki TEB Edukacja są ośrodkami egzaminacyjnymi Okręgowych Komisji Egzaminacyjnych (uczniowie przystępują do matury i egzaminów zawodowych w szkole, w której się uczą). Absolwenci naszych szkół otrzymują świadectwo ukończenia szkoły, certyfikat kwalifikacji zawodowej, dyplom technika na druku Ministerstwa Edukacji Narodowej,
Technika i Licea TEB Edukacja działają na podstawie obowiązujących przepisów prawa dotyczącego oświaty, w szczególności ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe. Wszystkie nasze szkoły i placówki, w których kształcimy, wpisane są do ewidencji we właściwych terenowo jednostkach samorządu terytorialnego. Centrala: TEB Edukacja sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Pastelowa 16, 60-198 Poznań KRS 0000311666 Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Kapitał zakładowy: 8.270.000,00 zł opłacony w całości NIP: 778-14-56-499
przejdź do zakładki DLA UCZNIA
Niezmiernie miło nam poinformować, że Technikum TEB Edukacja w Bydgoszczy, w ramach przystąpienia do realizacji w roku 2023 do przedsięwzięcia „Poznaj Polskę”, uzyskało wsparcie finansowe w formie dotacji celowej, udzielonej z budżetu państwa, w łącznej kwocie 15.000,00 zł.
„Poznaj Polskę” to przedsięwzięcie Ministra Edukacji i Nauki, którego przedmiotem jest wsparcie organów prowadzących szkoły w realizacji zadań, mających na celu uatrakcyjnienie procesu edukacyjnego dzieci i młodzieży, poprzez umożliwienie im poznawania Polski, jej środowiska przyrodniczego, tradycji, zabytków kultury i historii oraz osiągnięć polskiej nauki. Przedsięwzięcie ma wspomóc realizacje podstaw programowych dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Pozwala urozmaicić zajęcia lekcyjne, dzięki czemu nauka nabiera praktycznego wymiaru. Uczenie się oparte na praktycznym odkrywaniu śladów historii, czy też eksperymentowaniu w centrach nauki, stworzy uczniom warunki do zdobywania nowych umiejętności w niepowtarzalnym środowisku edukacyjnym.
Więcej informacji o Programie znajduje się TUTAJ.
Technikum TEB Edukacja w Bydgoszczy przystąpiło w 2020 r. do realizacji Rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniówi nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych na lata 2020-2024 – „Aktywna tablica” w ramach którego uzyskało wsparcie finansowe w formie dotacji udzielonej z budżetu państwa przyznanej przez Wojewodę Kujawsko-Pomorskiego reprezentowanego przez Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty, w łącznej kwocie 14000,00 zł.