nasza szkoła

Wybierając Technikum TEB Edukacja, wybierasz najnowszy, profesjonalny sprzęt, na którym będziesz się uczył, a w przyszłości pracował. Dzięki niemu, a także dzięki świetnym nauczycielom – doskonałym dydaktykom i specjalistom w swoim fachu – przygotujesz się do zawodu lepiej i będziesz bardziej konkurencyjny na rynku pracy. Abyś miał przewagę nad innymi i dobrze poznał tajniki przyszłego zawodu, stale inwestujemy w nowoczesny i specjalistyczny sprzęt.

Do Twojej dyspozycji oddajemy komfortowe sale dydaktyczne i specjalistyczne pracownie w pełni wyposażone w urządzenia i oprogramowanie:

Pracownia informatyczna MSI

LOD_SALA_MSI_3

Profesjonalna pracownia MSI. Stworzona specjalnie tak, by dawać jak najwięcej emocji podczas rozgrywek. Super wygodne fotele gamingowe, najwyższej jakości komputery, klawiatury i mysze od MSI sprawią, że poczujecie się jak na arenie odgrywając finałowy mecz! I to Wy będziecie zwycięzcą!

Pracownia informatyczna Lenovo

Pracownia wyposażona w komputery Lenovo Legion sprawią, że niczym rzymscy legioniści bez problemów poradzicie sobie z wiedzą z zakresu tworzenia stron, aplikacji, administracji systemami i wiele innych, która czeka na Was na kierunkach: technik informatyk, technik programista.

Pracownia fotograficzna CANON

Nasza pracownia fotograficzna wyposażona jest profesjonalny sprzęt marki CANON. To właśnie w niej na zajęciach zdobędziesz niezbędną wiedzę z zakresu fotografii i obróbki zdjęć.

Sekretem sukcesu Technikum TEB są nasi nauczyciele: wykwalifikowani specjaliści-praktycy i doświadczeni pedagodzy. Z nimi nie tylko nie będziesz się nudził na zajęciach, ale też poznasz swój zawód ze wszystkimi jego tajnikami. Kadra nauczycielska odpowiedzialna za kształcenie ogólne w zakresie szkoły średniej oraz za przedmioty praktyczne w naszym technikum to zaangażowani, pełni entuzjazmu pedagodzy. Dzięki ich wieloletniemu doświadczeniu i przyjaznemu podejściu do każdego ucznia, potrafią ciekawie przekazywać wiedzę i świetnie nauczyć zawodu.

Technikum TEB Edukacja to nie tylko profesjonalnie wyposażone sale dydaktyczne i pracownie zawodowe –  to także ciekawe i przyjemne spędzanie czasu poza klasą. Dlatego dbamy również o to, abyś pomiędzy lekcjami czuł się u nas równie komfortowo.

Strefa ucznia.

Na terenie szkoły znajdują się dwie strefy ucznia gdzie będziecie mogli odpocząć w czasie przerw na miękkich pufach, pograć w piłkarzyki czy podziwiać wystawy prac uczniów.

Dzięki klasom patronackim, czyli współpracą z najbardziej znanymi firmami na świecie, możesz uczyć się od najlepszych. Dajemy Ci możliwość zdobycia dodatkowych kwalifikacji i certyfikatów na kursach, szkoleniach, pokazach lub warsztatach organizowanych przez szkołę. Dbamy o to, abyś czerpał wiedzę od najlepszych praktyków i także od nich zdobywał umiejętności.

Nasi partnerzy merytoryczni wspierają proces kształcenia przez zapewnienie ciekawych i profesjonalnych materiałów dydaktycznych, programów komputerowych, sprzętu czy kosmetyków potrzebnych do realizacji zajęć. Współpracujemy z międzynarodowymi firmami znanymi na całym świecie:

Zawsze jesteśmy dumni, kiedy nasi uczniowie z sukcesami reprezentują nasze technikum. Z radością możemy pochwalić się ich osiągnięciami i działalnością.

W przygotowaniu

Pobierz plik PDF

Oświadczenie – zgoda na konsultacje

Pobierz plik PDF

Statut Szkoły